sportowy24
  O 15.30 Radomiak gra ze Świtem o trzy punkty. Bilet na mecz...

  O 15.30 Radomiak gra ze Świtem o trzy punkty. Bilet na mecz pięć złotych

  /W.Ł./

  Echo Dnia Radomskie

  Echo Dnia Radomskie

  Wszystko wskazuje na to, że Krystian Puton (z prawej) wybiegnie w wyjściowym składzie Radomiaka w meczu Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

  Wszystko wskazuje na to, że Krystian Puton (z prawej) wybiegnie w wyjściowym składzie Radomiaka w meczu Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. ©Łukasz Wójcik

  W 24. kolejce piłkarskiej drugiej ligi, Radomiak 1910 SA Radom zagra dziś ze Świtem Nowy Dwór Mazo-wiecki. Początek meczu o godz. 15.30 na stadionie przy ulicy Struga 63.
  Wszystko wskazuje na to, że Krystian Puton (z prawej) wybiegnie w wyjściowym składzie Radomiaka w meczu Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

  Wszystko wskazuje na to, że Krystian Puton (z prawej) wybiegnie w wyjściowym składzie Radomiaka w meczu Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. ©Łukasz Wójcik

  Radomiak w rundzie wiosennej nie wygrał jeszcze meczu. Jak nie ze Świtem, to z kim wygramy - pytają kibice Radomiaka. Mają rację, bo chyba już słabszego przeciwnika na przełamanie radomianie nie będą mieli.
  Radomiak przed tym pojedynkiem zajmuje ostatnie, osiemnaste miejsce w ligowej tabeli, Świt jest szesnasty i ma cztery punkty więcej od radomian.

  Jak przed każdym spotkaniem, także i przed tym nie brakuje kłopotów trenerowi Marcinowi Jałosze.
  Z kadry meczowej wyleciało mu kilku podstawowych piłkarzy. Za czerwoną kartkę nie zagra obrońca Maciej Świdzikowski, za żółte pomocnik Łukasz Białożyt, urazy wyeliminowały z gry dwóch kolejnych obrońców, Piotra Robakowskiego i Aleksieja Dubinę. Gdy do tego dołożymy kontuzje bramkarza Łukasza Skowrona i obrońcy Daniela Ciacha, za bardzo nie ma, kto grać.

  Radomski szkoleniowiec próbuje skompletować możliwie jak najbardziej najmocniejszy skład. Największy ból głowy na z linią obrony, a konkretnie, kto zagra na środku obrony. Wszystko wskazuje na to, że para Michał Markowski - Grzegorz Wojdyga. Na bokach zagrają, Bartosz Jaroch i Jakub Cieciura. Po raz pierwszy trener Jałocha da szansę gry pomocnikowi Krystianowi Putonowi na lewej stronie. W ataku chyba postawi na parę, Rossi Leandro - Krzysztof Filipek. W kadrze meczowej znajdzie się już po kontuzji, Patryk Wolski. Po karencji za żółte kartki wraca do gry Mariusz Orzechowski.

  Zarząd Radomiaka informuje wszystkich kibiców "zielonych" o obniżce cen biletów na najbliższy, sobotni mecz Radomiaka ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Na stadion będzie można wejść za 5 złotych. Ta cena za bilet będzie obowiązywać również na kolejne spotkanie Radomiaka z Pelikanem Łowicz (19 kwietnia, sobota, godz. 16). Wejściówka dla kobiet pozostaje w cenie 1 złotych.
  Mecz Radomiaka ze Świtem poprowadzi jako sędzia główny Jacek Kikolski z Płocka.

  RADOMIAK BIZNES PARTNER
  Radomiak Biznes Partner to platforma mająca na celu zintegrowanie lokalnego biznesu przy najpopularniejszym klubie w mieście i poprzez to zapewnienie płaszczyzny do współdziałania. Głównym założeniem klubu biznesu przy Radomiaku jest umożliwienie partnerom nawiązania wartościowych kontaktów, wymiany doświadczeń, czy możliwość rozwoju poprzez realizację wspólnych celów biznesowych. Jednym z takich celów jest stworzenie profesjonalnego klubu piłkarskiego, który w niedale-kiej przyszłości będzie w stanie rywalizować z najlepszymi.
  Każdy partner w ramach przynależności do Radomiak Biznes Partner otrzymuje możliwość szerokiego dotarcia zarówno do klienta indywidualnego oglądającego wydarzenie sportowe na stadionie, ale również klienta biznesowego obecnego w loży VIP. Regularnie organizowane spotkania członków Radomiak Biznes Partner będą znakomitą okazją do wymiany kontaktów biznesowych, prezentacji oferty firmy oraz pozyskania nowych klientów. Na każdym spotkaniu przewidziano też dodatkowe atrakcje jak interesujące prelekcje lub prezentacje.
  Oferowane przez nas pakiety sponsorskie pozwolą Państwu wybrać najdogodniejszą formę przystąpienia i uczestniczenia w projekcie pt. Radomiak Biznes Partner.

  PARTNERSKI PROGRAM RABATOWY
  Posiadasz kartę kibica? Kupuj ze zniżką!
  Z myślą o kibicach oraz partnerach Radomiaka urucho-miony został program rabatowy, dzięki któremu każdy kibic po-siadający kartę kibica, może liczyć na zniżki i rabaty podczas zakupów dokonywanych w wybranych salonach partnerskich. Naszym celem jest ciągła rozbudowa bazy firm, które zechcą przystąpić do naszego programu, po to, aby kibice Radomiaka mogli korzystać ze zniżek w jak największej ilości miejsc w naszym mieście. Jeżeli nie posiadasz karty kibica, możesz ją wyrobić w sekretariacie klubowym od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.
  KORZYŚCI?
  Wystarczy przed dokonaniem płatności w każdej z firm, które przystąpiły do programu okazać kartę kibica Radomiaka i otrzymać rabat na zakupy w wysokości od 5% do 20%. Dzięki kartom kibica zyskacie dodatkowe zniżki na zakupy czy usługi w wybranych punktach na terenie całego miasta, a to jeszcze nie wszystko! Zbierając paragony z zakupów w partnerskich punktach, zyskacie szansę wygrania atrakcyjnych klubowych gadżetów i innych cennych nagród! Zbierajcie paragony (na kwotę minimum 30 zł każdy), opisujcie swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu, spinajcie w całość i dostarczajcie do sekretariatu klubu przy Struga.
  DOŁĄCZ DO PROGRAMU!
  Wymierne korzyści z uczestnictwa w programie rabatowym czekają również na naszych partnerów. Zachęcamy zatem firmy z wszelakich branż do kontaktu:
  oskar.lenc@radomiak.pl / tel. 535 314 741.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  Tabela II ligi

  1. Olimpia Grudziądz 10 22 18-6
  2. Widzew Łódź 10 21 21-10
  3. Radomiak Radom 10 18 18-5
  4. Elana Toruń 9 18 15-6
  5. GKS Bełchatów 10 17 14-7
  6. Siarka Tarnobrzeg 10 17 11-10
  7. Górnik Łęczna 10 15 17-17
  8. Znicz Pruszków 10 15 14-14
  9. Ruch Chorzów 10 13 14-13
  10. Gryf Wejherowo 10 12 13-19
  11. Resovia Rzeszów 10 12 14-13
  12. Błękitni Stargard 9 11 9-12
  13. Stal Stalowa Wola 10 11 11-14
  14. ROW 1964 Rybnik 10 10 11-14
  15. Pogoń Siedlce 10 9 13-17
  16. Skra Częstochowa 10 9 8-19
  17. Olimpia Elbląg 10 6 3-16
  18. Rozwój Katowice 10 6 8-19
  1.-3. miejsca - awans do ekstraklasy, 15.-18. miejsce - spadek do 3. ligi.