Zamknij

Echo Dnia

Ochotnicza Straż Pożarna w Belsku Dużym ma nowoczesny wóz. Było uroczyste powitanie

W połowie grudnia do belskiej jednostki trafiła nowa scania P320 ze zbiornikiem wodnym 2500 litrów, zabudowana przez firmę Szczęśniak Pojazdy Specjalne.

Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Belsku Dużym

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Ochotnicza Straż Pożarna w Belsku Dużym ma nowoczesny wóz. Było uroczyste powitanie

W połowie grudnia do belskiej jednostki trafiła nowa scania P320 ze zbiornikiem wodnym 2500 litrów, zabudowana przez firmę Szczęśniak Pojazdy Specjalne. Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna na swoim profilu na Facebooku, całkowity koszt samochodu wynosi 955 095 złotych. Pomogły różne instytucje. 380 tysięcy pochodzi z Wojewódzkiego oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, 400 tysięcy z gminy Belsk Duży, 100 tysięcy z Samorządu Województwa Mazowieckiego, 40 tysięcy z Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, natomiast 35 095 złotych to pieniądze własne jednostki ochotniczej z Belska.

W uroczystym i efektownym powitaniu wozu bojowego uczestniczyli także druhowie z zaprzyjaźnionych jednostek ochotniczych z Drwalewa, Lewiczyna, Wólki Łęczeszyckiej, Woli Łęczeszyckiej, Rożców, Wilczogóry, Chynowa, Mogielnicy, Lipia, Błędowa. - Wasza obecność to potwierdzenie że Straż to jedna wielka rodzina, sprawiła nam wiele radości! - piszą strażacy na Facebooku. Dziękują także pracownikom Urzędu Gminy w Belsku Dużym, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu, sponsorom oraz miejscowym strażakom za pomoc w pozyskiwaniu auta.

Jak wyglądało powitanie samochodu? Zobaczcie na kolejnych zdjęciach >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy