Od horroru do radości. Radomiak wygrywa w Kutnie

/WŁ/
Paweł Tarnowski strzelił dwa gole dla Radomiaka
Nie podłamali się piłkarze Radomiaka. Mimo, że przegrywali 0:2 to zdołali jeszcze po przerwie strzelić trzy bramki i pokonać na wyjeździe MKS Kutno

MKS Kutno - Radomiak Radom 2:3 (2:0)
1:0 Sobczak 42, 2:0 Kubiak 44 z karnego, 2:1 Janik 61, 2:2 Tarnowski 65, 2:3 Tarnowski 83

Kutno: Turkowski - Grzybowski, Znyk, Dopierała, Rutkowski, Czajkowski, Jakubowski, Kubiak (84 Bartczak), Sobczak (70 Grzegorek), Zagajewski, Jankowski (73 Onubiyi Praise), Grzybowski

Radomiak: Banasiak - Boryczka, Sikorski, Mortka, Łatkowski, Lesisz (58 Wierzba), Sala, Tarnowski (90 Kurbiel), Barzyński, Oziewicz (58 Kornacki), Janik (87 Świdzikowski)

Było to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Radomiaka w tym sezonie. "Zieloni" stracili dwie bramki schodząc niemal do przerwy na przerwę. Warto dodać, że w 44 min golkiper naszego zespołu obronił rzut karny, ale sędzia nakazał powtórzyć "jedenastkę" i dopiero za drugim razem Rafałowi Kubiakowi się udało.

Po zmianie stron radomianie pokazali charakter i do końca wierzyli, że uda im się odmienić losy meczu. Dwukrotnie Paweł Tarnowski, a raz Łukasz Janik trafiali do siatki, dzięki czemu Radomiak wrócił do domu z punktami.