Orzeł Wierzbica niepokonany w meczu z MKS Kutno

/W.Ł./
43 minuta meczu, Orzeł - Kutno. Łukasz Jamróz nie wykorzystuje rzutu karnego.
43 minuta meczu, Orzeł - Kutno. Łukasz Jamróz nie wykorzystuje rzutu karnego. Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi mazowieckiej, Orzeł Wierzbica pokonał na własnym boisku 2:0 MKS Kutno.

Gole dla podopiecznych trenera Józefa Antoniaka strzelili, Paweł Czarnecki i Sebastian Stąpór.

Orzeł Wierzbica - MKS Kutno 2:0 (1:0), P. Czarnecki 22, Stąpór 81 z karnego.

Orzeł: Domański - Szymoniak (62 Ankurowski), Pastuszka, Sikorski, Trela - Czpak (64 Malyk), P. Czarnecki, Stąpór (82 D. Czarnecki), Drej, Dziubek (90 Mirowski) - Jamróz.

W 22 minucie, strzałem z 16 metrów bramkarza Kutna pokonał Paweł Czarnecki.

W 43 minucie za faul Przemysława Michalskiego na Łukaszu Jamrozie, sędzia podyktował rzut karny. Za dyskusje z sędzią, żółtą kartką został ukarany Rafał Kubiak, a że już jedną miał zobaczył czerwoną i udał się do szatni.

Rzutu karnego nie wykorzystał jednak Łukasz Jamróz. Strzał naszego zawodnika obronił bramkarz Kutna.

Wynik meczu ustalił w 81 minucie Sebastian Stąpór strzałem z rzutu karnego (faulowany był Jamróz).

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".