Orzeł Wierzbica przegrał po samobójczej bramce

/W.Ł./
Michał Domański, bramkarz Orła Wierzbica obronił rzut karny w meczu ze Startem w Otwocku. Łukasz Wójcik
W meczu 19 kolejki Start Otwock pokonał 1:0 Orła Wierzbica. Bramkarza naszego bramkarza Michała Domańskiego pokonał obrońca Orła, Marcin Sikorski.

Start - Orzeł 1:0 (0:0), samobójcza 47.

Orzeł: Domański - N. Jarząbek, Sikorski, Drej, Ankurowski - Śliwiński (72 Stanisławski), Czarnecki, Woźniak (62 Kornacki), Lesisz, Zawadzki - Skałbania (72 Woskowicz).

W 68 minucie, nasz bramkarz obronił rzut karny wykonywany przez Tomasza Karasia i dobitkę, Jarosława Kęska.

Od 87 minuty Start grał w "10". Obrońca gospodarzy, Tomasz Karaś za dwie żółte kartki, ujrzał czerwoną i musiał opuścić boisko. Od 88 minuty, goście grali w "10". Czerwoną kartką za uderzenie Bartłomieja Pacuszki ujrzał Karol Drej.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".