Oskar Barański trzeci na torze w Radomiu

/sid/
Oskar Barański z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego wywalczył 3. miejsce w rozgrywanej w Radomiu rundzie mistrzostw Polski w motocrossie J. Stobiecki
Zawodnik Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego, Oskar Barański, zajął 3. miejsce w klasie MX Junior w II rundzie mistrzostw Polski w motocrossie, rozgrywanych na torze w Radomiu. W niedzielę drugi dzień zmagań motocyklistów.

Od soboty na torze przy ul. Wapiennej w Radomiu trwają zawody II rundy mistrzostw Polski w motocrossie. W sobotę o punkty do klasyfikacji sezonu walczyli zawodnicy klas MX Junior i MX 1. W tej pierwszej wystartował zawodnik gospodarzy, Oskar Barański. Znakomicie spisał się w pierwszym wyścigu, zajmując w nim 2. miejsce. W drugim zajął 12. miejsce, jednak w klasyfikacji łącznej zawodów uplasował się na 3. pozycji. Po dwóch rundach mistrzostw Polski Barański zajmuje 3. miejsce.

W niedzielę, na radomskim torze walczyć będą zawodnicy klas MX 85 i MX 1oraz uczestnicy Pucharu Polski weteranów. Początek wyścigów o godz. 12.50. Wstęp wolny.