Oskar Przysucha ucieka rywalom

/SzS/
Oronka Orońsko wygrała środowy mecz. Na zdjęciu trener tej drużyny, Michał Kowalczyk (w białym stroju) T. Klocek
Remis piłkarzy Sokoła Przytyk z Legionem Głowaczów, to największa niespodzianka 17. zaległej kolejki Tymex Ligi Okręgowej. Dzięki temu Oskar Przysucha powiększył przewagę do pięciu punktów.

Zawisza Sienno - Oskar Przysucha 0:3 (0:1) Płuciennik 16, Moskwa 61, Kucharski 90+3.
Lider z Przysuchy prowadzenie objął w 16 minucie. Adam Płuciennik zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie zmyliła miejscowego bramkarza i wpadła do siatki. Po zmnianie stron goście mieli kolejne okazje, ale Mariusz Moskwa wykorzystał jedną z nielicznych. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Karol Kucharski.

Sokół Przytyk - Legion Głowaczów 0:0.
Strata punktów przez wicelidera, to bardzo duża niespodzianka. Oba zespoły miały po kilka dobrych okazji i przy odrobinie szczęścia, goście mogli nawet wywieźć trzy punkty. .

Zwolenianka Zwoleń - Skaryszewianka Skaryszew 5:1 (5:1), Sawicki 4, Fiet - Bednarek
Po serii bardzo słabych występów, Zwolenianka wreszcie wygrała i zrobiła to w dobrym stylu. Na uwagę zasługuje cztery gole Piotra Sawickiego. Jedno trafienie dołożył prezes klubu Krzysztof Fiet.

Jodła Jedlnia Letnisko - Proch Pionki 2:1 (1:0), G. Lipka 2, Piotrowski 90 - S. Sałek 80.
Derby sąsiednich gmin zgromadziły na trybunach około 500 widzów. Część z nich jeszcze dobrze nie usiadła a w 70 sekundzie meczu wpadł gol dla Jodły. Grzegorz Lipka dostał podanie od Marcina Cierzucha i pewnym strzałem zdobył gola. Końcówka też była pełna emocji, bo goście wyrównali, a w ostatniej minucie stracili jeszcze bramke.

Gracja Tczów - KS Warka 0:3 (0:2), Kołakowski 25, 65, Romański 56.
Gracja po dwóch wygranych, zagrała słabo i nie postawiła się ekipie z Warki.

Pilica Nowe Miasto - Iłżanka Kazanów 2:1 (2:1), Rzepkowski 26 z karnego, Kalinowski 33 - Lesisz 37
W ostatniej minucie Paweł Chmielewski trafił w słupek, bo Iłżanka mogła zdobyć wyrównującą bramkę.

Oronka Orońsko - Plon Garbatka 1:0 (1:0), P. Czarnecki 23.

Ruszcovia Borkowice - Powiślanka Lipsko, 1:2 (1:1), Małek 28, Barański 78 dla Powiślanki.