Osłabiona Broń zremisowała z wiceliderem (zdjęcia)

/SzS/
Filip Menert, 17-letni pomocnik zastąpił kontuzjowanego Damiana Sałka.
Filip Menert, 17-letni pomocnik zastąpił kontuzjowanego Damiana Sałka. S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom zremisowali 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Znowu stracili punkty i kolejnego zawodnika po czerwonej kartce

BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1:1 (1:1)
Kupiec 45 z karnego - samobójcza 28

Broń: Młodziński - Noheem, Bargieł Kupiec, Budzinski, Chudziński (66 Chrzanowski), Menert, Siwak, (71 Barankiewicz) Złoch, Kowalczyk, Ciupiński (89 Bartosiak).

- Będą kary dla piłkarzy za takie czerwone kartki. Nigdy nie byłem zwolennikiem, ale może to poskutkuje - uważa trener Broni Artur Kupiec.

Broń w pierwszej połowie zagrała dobre spotkanie, miała co najmniej dwie dobre okazje do strzelenia bramki, ale w 28 minucie straciła dość przypadkowego gola. Od 37 minuty radomianie grali w osłabieniu. Jayeisimi Noheem za niesportowe zachowanie zobaczył czerwoną kartkę. Przypomnijmy, że w środę w zespole Broni bezpośrednie czerwone kartki zobaczyli Wojciech Gorczyca i Łukasz Pakos.

Mimo osłabienia Broń zagrała bardzo ambitnie. Przed przerwą zdołała wyrównać. Jeden z zawodników gości dotknął piłkę ręką i rzut karny na gola zamienił Wojciech Kupiec.

Po przerwie goście mieli zdecydowaną przewagę. Broń przed stratą bramki uratowała nawet poprzeczka. Dopiero w ostatnich minutach radomianie zerwali się do ataki mieli świetną okazję w 86 minucie.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"