MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Osobowość Roku 2023 w powiecie zwoleńskim. Głosowanie zakończone. Sprawdź wyniki

Marcelina Różycka
Marcelina Różycka
W czwartek, 20 czerwca o godzinie 21 zakończyło się głosowanie w pierwszym etapie wielkiego plebiscytu Osobowość Roku 2023. Osoby, które w powiecie zwoleńskim zajmą pierwsze miejsca w każdej z czterech kategorii: Działalność społeczna i charytatywna, Polityka, samorządność i społeczność lokalna, Kultura oraz Biznes awansują do finału wojewódzkiego. Dodatkowo spośród osób, które zajmą trzy pierwsze miejsca kapituła wyłoni także laureata, któremu przyzna tytuł Osobowości Roku 2023 w powiecie zwoleńskim. Zobaczcie wyniki głosowania.

Poznaj nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2023 oraz zobacz aktualne wyniki głosowania w powiecie zwoleńskim

Wybierz kategorię
KLIKNIJ i GŁOSUJ
Kultura
Działalność społeczna
i charytatywna
Biznes
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Nauka

_______________

OSOBOWOŚĆ ROKU to wielki plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą POLSKA Metropolia Warszawska i serwis www.polskanews.pl, Echo Dnia i serwis www.echodnia.eu, Tygodnik Ostrołęcki i serwis www.to.com.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

Prestiżowe nagrody za działania w 2023 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2023.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone we wrześniu podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a później przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się 19 października na Zamku Królewskim w Warszawie.

Kandydatów do tytułów Osobowość Roku 2023 nominuje kolegium naszej redakcji. Każda nominacja będzie poparta uzasadnieniem - wskazaniem, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2023 roku dana osoba została wyróżniona. Do zgłaszania propozycji osób, które zasługują na uhonorowanie, zaprosiliśmy także mieszkańców naszego województwa.

Głosowanie rozpoczęło się w czwartek, 9 maja i będzie prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.

W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci z powiatu zwoleńskiego nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2023, lecz także awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Województwa Mazowieckiego 2023.

Dodatkowo spośród pierwszych trzech osób z największą liczbą głosów w każdej kategorii w naszym powiecie, kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego Stanisława Wróbla, wyłoni laureata, któremu przyzna tytuł Osobowości Roku 2023 w powiecie zwoleńskim.

W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

W całym regionie Kapituła redakcyjna spośród 30 osób z największą liczbą głosów z głosowania czytelników wyłoni 5 laureatów, którym przyzna tytuły Osobowość Roku Regionu Radomskiego 2023.

Głosowanie w pierwszym etapie zakończy się w czwartek, 20 czerwca o godzinie 21. Osoby, które w powiecie buskim zajmą pierwsze miejsca w każdej z czterech kategorii: Działalność społeczna i charytatywna, Polityka, samorządność i społeczność lokalna, Kultura oraz Biznes awansują do finału wojewódzkiego.

Zobacz także kandydatów do tytułów Osobowość Roku 2023 z Radomia i innych powiatów naszego województwa:
**

**

_______________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie