Ostatnie sparingi. Wygrane Energii i Oskara. Porażka Broni

SzS
Oskar pokonał A-klasową ekipę Chojniaka
Oskar pokonał A-klasową ekipę Chojniaka Albert Kaczmarzyk
Piłkarze trzeciej ligi zamiast wiosennej inauguracji, zaliczyli ostatnie mecze towarzyskie. Swoje spotkania wygrały Energia Kozienice i Oskar Przysucha. Na wyjeździe przegrała Broń Radom.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Broń Radom 3:2 (2:2)
Bramki: Bramki: Szymczak 39, 43, Mirecki 53 z karnego - Czarnecki 24, Bouchniba 33

Broń: Młodziński - Dobosz, Kominiak, Sala, Kimura, Ligienza, Więcek, Nowosielski, Bouchniba, Szyszka, Czarnecki oraz Sałek, Leśniewski, Bojek, Jakubczyk, Prasek, Wicik.

Piłkarze Broni na tle wicelidera trzeciej ligi wypadli nieźle. Zwłaszcza pomiędzy 20 i 40 minutą, gdy zdobyli dwa gole i byli zespołem lepszym. Przed przerwą po dwóch błędach i stratach przed polem karnym stracili dwie bramki, a na początku drugiej połowy gospodarze po rzucie karnym objęli prowadzenie. Broń miała swoje okazje, aby zremisować, ale ich nie wykorzystała.

Oskar Przysucha - Chojniak Wieniawa 4:2 (1:0). Moskwa 3, Jaworski 47, Obuch 64, 87 - D. Tarka 73, Ślifirczyk z karnego 86.
Oskar (I połowa): Adamczyk - Kobryń, Moskwa, Kucharski, Menzhega - Sapieja, M.Jaworski, Maciejczak, Kornacki - Skałbania, Madej. Oskar (II połowa): Czarnota - P.Gil, Moskwa, Kucharski, Kobryń - Obuch, Najdzik (70' Nowak), M.Jaworski (55' Włodarczyk), Sapieja, Bogacz - Śliwiński

Chojniak: M.Terlecki - P.Terlecki, D.Jaworski (40' Ł.Pełka), Porczek, Kusztal - Wójcik, P.Siwek, Ślifirczyk, Tarka (80' Dyjas) - M.Kowalczyk (83' Augustyniak), Kowalski

Oskar wygrał, był zespołem lepszym, ale na tle A-klasowego przeciwnika nie zachwycił.

Broń Radom juniorzy - Energia Kozienice 0:4 (0:1)
Bramki: Zawadzki 17, 67, Paterek 51, samobójcza 90

Energia: Kozłowski - Krukowski, Janiszewski, Serodziński, Czerwiński, Michalski, Zawadzki, Kołodziejczyk, Stanisławski, Kozicki, Paterek oraz Piaseczny, Stróżka, Kalinka.

W piątkowy wieczór Energia zagrała z zespołem Broni z rocznika 1999. Do przerwy młodzież z Radomia zagrała zaskakująco dobrze, ale już druga połowa należała do doświadczonej ekipy z Kozienic.

Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk 2:2 (1:0), Hernik, Obłuski.
Pilica: Bolek – Kacperkiewicz, Moryc, Białecki, Rawski, Rudnicki, Filipowicz, Bykowski, Jaszczak, Hernik, Obłuski oraz Malina (bramkarz), Oziewicz, Janik, Bednarczyk, Moroz, Zawisza, Bernaś