Paweł Domagała, aktor z Radomia, wydał debiutancką...

  Paweł Domagała, aktor z Radomia, wydał debiutancką płytę „Opowiem ci o mnie”

  Antoni Sokołowski

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Paweł Domagała, aktor z Radomia, wydał debiutancką płytę „Opowiem ci o mnie”

  ©ZOOM

  W ostatni piątek odbyła się premiera długo zapowiadanej, pierwszej płyty Pawła Domagały. Aktor pochodzący z Radomia zachwyca słuchaczy swymi piosenkami.
  Paweł Domagała, aktor z Radomia, wydał debiutancką płytę „Opowiem ci o mnie”

  ©ZOOM  Paweł Domagała od dawna zapowiadał wydanie pierwszego krążka. Na naszych łamach ogłosił nawet, że będzie to jesień ubiegłego roku. Najwidoczniej praca w filmach i serialach opóźniała wydanie krążka, ale wreszcie 18 listopada płyta miała swój oficjalny debiut. Dodać trzeba, że kilka miesięcy temu pojawiła się pierwsza piosenka zapowiadająca materiał „Jestem tego wart”, a jej sukces zaskoczył nawet autora. Utwór ma już prawie 3,5 miliona odsłon, a niedawno wrzucona do sieci piosenka „Gdybyś była”, otwierająca krążek, z marszu zgarnęła niemal 600 tysięcy kliknięć.

  - Niektórzy wynurzają się ze swoich życiowych przeżyć w tabloidach, a ja chciałem wynurzać się na tej płycie - powiedział aktor w jednym z wywiadów.

  Artysta zaznacza, że nie jest jedynie śpiewającym aktorem, a samych piosenek nie można traktować, jak stricte aktorskich.

  - Myślę, że to jest taki pop, tyle, że na wysokim poziomie - dodaje Paweł Domagała.

  Od dawna zresztą aktora ciągnęło w stronę piosenki. Grywał na gitarze, będąc jeszcze w radomskim liceum, a potem założył zespół Ginger.

  W swoim czasie pytaliśmy aktora, czy na trasie promocyjnej płyty jest możliwy koncert w Radomiu. Wiadomo, że wiosną ma być trasa koncertowa.

  - Nie wyobrażam sobie, że nie zagram koncertu w Radomiu. Zwłaszcza, że płytę tworzymy wspólnie ze znakomitym muzykiem Łukaszem Borowieckim, który też jest radomianinem. Radom rządzi! - śmiał się artysta.

  Paweł Domagała  Ma 32 lata mieszka w Warszawie, urodził się we Wrocławiu, ale dzieciństwo i młodość spędził w Radomiu. Jak sam wielokrotnie przyznawał, to miasto jest mu najbliższe i stara się nie komentować krążących nieraz dowcipów o Radomiu. Uczył się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Kochanowskiego. Na scenie radomskiego teatru stawiał pierwsze kroki, grając w „Trans-Atlantyku” Gombrowicza. W filmach i serialach zaczął grać, gdy był jeszcze studentem w warszawskiej szkole aktorskiej. Znany z takich komedii jak „Wkręceni”, a także z „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Druga szansa”, „Planeta singli”, „Powiedz tak”. Jego żoną jest Zuzanna Grabowska, córka znanego aktora Andrzeja Grabowskiego.

  Trwa loteria Echa Dnia. KLIKNIJ I SPRAWDŹ, JAK WYGRAĆ MIESZKANIE, SAMOCHÓD I NAGRODY PIENIĘŻNE  Zobacz też: Aktor Paweł Domagała wydał wymarzoną płytę i zaśpiewał w studio DDTVN (TVN/x-news)
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (9)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (9) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  Wideo

  Galerie

  Jedzenie i zabawa

  Styl życia