Pewna wygrana piłkarzy Zwolenianki. Piękny gol Krzysztofa Banaszkiewicza (Zobacz zdjęcia)

/W.Ł./
Krzysztof Banaszkiewicz w 37 minucie meczu popisał się mocnym uderzeniem po którym piłka wylądowała w siatce. T. Klocek
W meczu drugiej kolejki spotkań czwartej ligi mazowieckiej, Zwolenianka Zwoleń pokonała Pilicę Białobrzegi 2:0.

Zwolenianka - Pilica 2:0 (2:0), Kopeć 24, Banaszkiewicz 37.

Zwolenianka: Stawiarski - Kopeć, Lewandowski, Molendowski, Markiewicz - Sztobryn, Sobkowiak, Banaszkiewicz, Stypiński (77 Zawadzki) - Turczyk (68 Skorupski), Czaplarski.
Pilica: Bolek - Jopek, Siara, Banachowicz, Kulej - Wojtysiak (46 Orłowski), Kacprzak (89 Dąbrowski), Stępniewski, Karolewski - Tkaczyk (60 Kszczotek), Kocyk (67 Aderek).

W 24 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Krzysztofa Stypińskiego w polu karnym najprzytomniej zachował się Paweł Kopeć i strzałem z 10 metrów pokonał Adama Bolka.

W 37 minucie fantastycznym strzałem z 23 metrów popisał się Krzysztof Banaszkiewicz i golkiper Pilicy był bez szans. W drugiej połowie mimo wielu okazji bramkowych Zwolenianka nie strzeliła już gola.

W sumie wygrana podopiecznych trenera Pawła Potenta jak najbardziej zasłużona.

Więcej o meczu czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".