Pewne i wysokie zwycięstwo Uniwersytetu

Michał Nowak
T.Klocek
Piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom w zaległym meczu szóstej kolejki drugiej ligi pokonali na wyjeździe Włókniarza Konstantynów Łódzki 34:20.

Podopieczni trenera Mariusza Greli nie dali szans swoim rywalom. Już w piątej minucie prowadzili 4:0, a po kilku chwilach 8:2. Od samego początku radomianie więc udowodnili swoją wyższość w tym pojedynku. Pięć minut przed przerwą było 11:8 dla gości, którzy jednak do końca pierwszej połowy rzucili jeszcze pięć bramek, nie tracąc przy tym żadnej (16:8).

W drugiej części gry na boisku niewiele się zmieniło. Wciąż to Uniwersytet był stroną dominującą i tylko powiększał wypracowaną przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się 14-bramkowym zwycięstwem radomian.

- Praca, jaką wykonujemy na treningach, przynosi zamierzone efekty. Realizujemy taktykę i to przekłada się na kolejne ligowe punkty - mówi Paweł Kucharski, manager KS Uniwersytet Radom.

W następnej kolejce podopieczni trenera Mariusza Greli zmierzą się u siebie ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka. Początek tego meczu w sobotę, 14 listopada, o godzinie 18 w hali przy ulicy Chrobrego

Włókniarz Konstantynów Łódzki - Uniwersytet Radom 20:34 (8:16)
Uniwersytet: Drabik, Sulima - Rojek 7, Mroczek 6, Pomiankiewicz 5, Krzywkowski 5, Cupryś 4, Stępniewski 2, Flisiak 2, Dziura 1, Dziosa 1, Włoskiewicz 1, Socha.