Pięć medali młodzików Olimpijczyka Radom w Supraślu

/MN/
Podopieczni trenera Łukasza Fafińskiego dobrze zaprezentowali się w Supraślu.
Podopieczni trenera Łukasza Fafińskiego dobrze zaprezentowali się w Supraślu. archiwum klubu
Młodzicy Olimpijczyka Radom zdobyli pięć medali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu w zapasach, które odbyły się w Supraślu.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Mateusz Redestowicz (w kategorii do 42 kilogramów), oraz Oskar Piątek (do 53 kilogramów). Srebrne medale zdobyli Adrian Redestowicz (38 kilogramów) oraz Piotr Siczek (85 kilogramów). Na najniższym stopniu podium stanął z kolei Jakub Włodarczyk (do 47 kilogramów).

Olimpijczyk zajął w klasyfikacji drużynowej drugie miejsce. - Bardzo dobry występ. Mogło być więcej medali, ale Jacek Rybski i Adam Witkowski nie mogli wystąpić ze względu na kontuzje, a mieliby szanse medalowe - mówi Łukasz Fafiński, trener młodzików Olimpijczyka Radom.

Do Supraśla pojechało też kilku młodszych zawodników, którzy dopiero nabierają doświadczenia na matach.