Pięć medali zapaśników Olimpijczyka w Pucharze Polski Juniorów. Którzy zawodnicy stanęli na podium?

Maciej Kwiatkowski
Tym razem zapaśnicy Olimpijczyka zdobyli pięć medali Pucharu Polski Juniorów
Tym razem zapaśnicy Olimpijczyka zdobyli pięć medali Pucharu Polski Juniorów Olimpijczyk Radom
Bardzo dobry występ w Wałbrzychu zanotowali zapaśnicy z Radomia. Stawką międzynarodowych zawodów był Puchar Polski w kategorii juniorów.

Na najwyższym stopniu podium stanął Jakub Korcz. Z kolei walkę finałową w kategorii wagowej 97 kg przegrał Bartłomiej Figura. Brązowe medale uzyskali: Konrad Cudnik, Michał Puchalski i Jakub Obłękowski.

W klasyfikacji generalnej sportowcy z Radomia sklasyfikowani zostali na drugim miejscu, tuż za AZS AWF Warszawa. Na wynik wpływ miały także: ósma lokata Marcela Sosnowskiego (60 kilogramów), dziesiąta Bartosza Baćmagi (77 kilogramów) i jedenasta Oskara Mikołajczyka. W sumie w imprezie wystartowało 115 zawodników, reprezentujących 27 klubów.

W najbliższy weekend w Janowie Lubelskim odbędą się mistrzostwa Polski w kategorii wiekowej młodzików. Olimpijczyk liczy na kolejne medale.