Pięć złotych medali pływaków Wodnika Radom

/sid/
Jakub Fedorowicz z Wodnika Radom zdobył dwa złote medale mistrzostw Polski juniorów młodszych do lat 13. J. Stobiecki
Siedem medali, w tym pięć złotych i dwa brązowe wywalczyli pływacy Wodnika Radom w czasie mistrzostw Polski juniorów młodszych.

Trzykrotnie na najwyższym stopniu podium w gronie 14-latków stanęła Paulina Nowak. Podopieczna Krzysztofa Krzysztoszka zdeklasowała rywalki w wyścigach na dystansach 50, 100 i 200 metrów stylem klasycznym.

Czwarty medal na basenie w Zamościu, zdobyła sztafeta Wodnika 4x100 metrów stylem zmiennym. Radomianki w składzie Nowak, Zuzanna Fedorowicz, Sylwia Busse i Izabela Dymon zdobyła brązowy medal.

W Ostrowcu Świętokrzyskim rywalizowali 13-latkowie. Znakomicie zaprezentował się Jakub Fedorowicz, zdobywając dwa złote medale w wyścigach na dystansach 100 i 200 metrów stylem klasycznym. Kolejny medal, brązowy zdobyła Adrianna Nasiełowska. Podopieczna Marcina Fokta wywalczyła brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.