Zamknij

Echo Dnia

Piękna szopka w parafii Przemienienia Pańskiego w Kazanowie. Zobacz zdjęcia

Szopka bożonarodzeniowa w Parafii Przemienienia Pańskiego w Kazanowie zachwyca. Mogą oglądać ją wierni. Jest piękna i tak samo przypomina o pięknym wydarzeniu,

Parafia Przemienienia Pańskiego w Kazanowie

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/12] Następne

Piękna szopka w parafii Przemienienia Pańskiego w Kazanowie. Zobacz zdjęcia!

Szopka bożonarodzeniowa w Parafii Przemienienia Pańskiego w Kazanowie zachwyca. Mogą oglądać ją wierni. Jest piękna i tak samo przypomina o pięknym wydarzeniu, jakim jest Boże Narodzenie.

- Pełni wiary i radości świętujemy ten szczególny czas Bożego Narodzenia. Niech te święta dla wszystkich Drogich Parafian i Gości będą pełne Bożego błogosławieństwa i Miłości, którą przynosi ze sobą Syn Boży. Niech Boże Dziecię obdarzy zdrowiem, błogosławieństwem i nadzieją na lepsze jutro. Niech Boża radość, miłość i pokój wypełniają serca i całą naszą, trudną codzienność pełną wyrzeczeń – życzę w imieniu własnym i naszego gościa - księdza prałata Roberta Gołębiowskiego, sędziego Roty Rzymskiej. Szczęść Boże! - pisze na stronie parafii ksiądz Marian Dybalski, proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Kazanowie.

Wielki udział przy tworzeniu tegorocznej szopki mieli okoliczni mieszkańcy. Również dekoracje przy parafii to w dużej mierze dzieło parafian. - W sposób szczególny dziękuję panu Cezaremu Sulimie za wykonanie i pomoc w dekoracji żłóbka i kościoła, panu Marianowi Pawelczykowi za drewno na szopkę, pani Małgorzacie za troskę o czystość obrusów ołtarzowych i szat liturgicznych oraz za porządek na plebanii i wokół niej, panu kościelnemu za sprzątanie kościoła i panu organiście za piękny śpiew kolęd w czasie Mszy świętych. Dziękuję za choinki do dekoracji kościoła - wszystkim mówię staropolskie Bóg Zapłać - dziękuje ksiądz Dybalski.

Kliknij w prawo, aby zobaczyć więcej zdjęć >>>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy