Pierwsze punkty radomskiej Broni (zdjęcia)

/SzS/
Radość piłkarzy Broni po strzeleniu gola
Radość piłkarzy Broni po strzeleniu gola S. Szymczak
Zwycięstwem 1:0 piłkarze Broni Radom zakończyli sobotni mecz wyjazdowy z KP Piaseczno.

KP PIaseczno - Broń Radom 0:1 (0:0).
0:1 W. Kupiec 80

Piaseczno: Kryczka - Choba, Pracki, Dudek, Klepczyński, Złoch, Bernardo (75 Czachowski), Longinus, Kościanek, Paczkowski (54. Gwiazda), Łaski (72 Matulka).

Broń: Młodziński - Rdzanek, Kupiec, Czachór, Budziński, Doliński (81 Marczak), Sałek, Dziubiński, Ziętek (75. Maciejczak), Ciupiński (88. Bartosiak), Teboh.

Choć nie był to porywający pojedynek, to piłkarze Broni zagrali w nim bardzo walecznie i ambitnie, a w nagrodę dostali komplet punktów.
Warto dodać, że od 62 minuty zespół z Radomia grał w osłabieniu, bo drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Damian Sałek.
Jedyny gol padł w 80 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Najwyżej wyskoczył stojący na drugim słupku, Wojciech Kupiec i trafił do siatki.

Więcej o meczu w poniedziałkowym "Echu Sportowym"