Pilica Białobrzegi coraz bliżej awansu

Redakcja
Podopieczni trenera Jacka Kacprzaka (na zdjęciu), piłkarze Pilicy Białobrzegi wygrali kolejny  mecz i pewnie zmierzają do trzeciej ligi.
Podopieczni trenera Jacka Kacprzaka (na zdjęciu), piłkarze Pilicy Białobrzegi wygrali kolejny mecz i pewnie zmierzają do trzeciej ligi. T. Klocek
W najciekawszym meczu 23. kolejki piłkarskiej mazowieckiej czwartej ligi, Pilica Białobrzegi pokonała 2:1 Szydłowiankę Szydłowiec.

Pilica Białobrzegi - Szydłowianka Szydłowiec 2:1 (1:0), Rożej 43, Majewski 49 - Konopka 52.
Pilica: Bolek - Janowski, Janakowski, Moryc, Wysocki, Majewski (72 Godziński), Jasikowski, Oziewicz, Ziemnicki (78 Świniarski), Rożej, Gołębiewski.
Szydłowianka: Furman - Suwara, M. Kobylarczyk, S. Jakubczyk, Gawor (72. Ł. Jakubczyk), Konopka, Drożdżał, Grymuła, Szyszka (64 Okła), Gołda, Miller (59 Ł. Janik).

WAŻNE PUNKTY
Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, spory błąd popełnił nasz bramkarz Krzysztof Furman i Damian Rożej skierował piłkę do pustej bramki. Na początku drugiej połowy po indywidualnej akcji wynik podwyższył Mateusz Majewski. Szydłowianka szybko odpowiedziała golem Konopki, lecz na wyrównanie zabrakło już czasu.

Polonia Iłża - Mazowsze Grójec 1:4 (0:3), Cheda 72 Rawa 1, Grodzki 37, Lesisz 45, 66.
Polonia: Prasek - Godzisz, Lewandowski, Cheda, Wasilewski, Adamus, Pełka, Kłos, Gut, Bartosiak, Teboh.
Mazowsze: Studziński - Mazur, Wiatrak, Białecki, Rolak, Sobczak, Rawa, Baranowski, Grodzki, Lesisz, Frączek.
Już pierwsza akcja przyniosła gola podopiecznym trenera Bolesława Strzemińskiego. Bramkarza Polonii pokonał Przemysław Rawa. Długo po stracie bramki nie mogli się pozbierać gospodarze. Gdy wydawało się, że uda im się strzelić wyrównującego gola, Mazowsze dołożyło dwie bramki, w tym ostatnią "do szatni" zdobył Maciej Lesisz. W drugiej połowie grójczanie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i zasłużenie wygrali ten pojedynek.

Energia Kozienice - Wulkan Zakrzew 0:0.
Energia: Matysiak - Szary, Dryk, Strąg, Kłos - Nowocień, Kalinka, Woźniak, Pełka, Kołodziejczyk - Żak.
Wulkan: Molęda - Bielawski, Czachór, Mortka, Stolarek - Gil, Lament, Zięba, Stanisławski, K. Tyczyński - Turczyk.
SŁABY WYSTĘP
Po bardzo słabym meczu w Kozienicach kibice nie doczekali się gola. Najbliższy zdobycia bramki był Mateusz Kamola, napastnik Energii.

W innych meczach: Victoria Sulejówek - UKS Łady mecz zakończył się po oddaniu tego wydania gazety do druku, Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 1:1 (1:1), Żyrardowianka Żyrardów - Okęcie Warszawa 2:0 (2:0), Kamiński 15, Sieński 33, Sparta Jazgarzew - Józefovia Józefów 5:1 (2:1), Fąfara 4, Orłowski 6, 61, Cackowski 69, Borowski 85 - Krupiński 30, Pogoń II Siedlce - Znicz II Pruszków 6:1 (2:1), Kaszubowski 3, Ekwueme, Lach i Pydysz po 1 - Adamczuk.