Pilica Białobrzegi wygrała 2:1 ze Startem Otwock

/W.Ł./
Arkadiusz Modrzejewski, trener Pilicy Białobrzegi.
Arkadiusz Modrzejewski, trener Pilicy Białobrzegi. Łukasz Wójcik
W meczu 27 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi pokonała na własnym boisku 2:1 Start Otwock.

Pilica - Start 2:1 (1:1), Białecki 18, Rudnicki 66 - Bobrowski 25.

Pilica: Młodziński - Rawski (90 Krupnik), Moryc, Białecki, Karasek (46 Hernik) - Rudnicki (90 Lewiński), Kominiak, Janowski, Oziewicz (87 Wojtkielewicz), Ziemnicki - Obłuski.

W 18 minucie, po zagraniu piłki z rzutu rożnego przez Kamila Ziemnickiego, w polu karnym najwyżej wskoczył Rafał Białecki i wpakował futbolówkę do siatki.
W 25 minucie, grający trener Startu, Bartosz Bobrowski pokonał Pawła Młodzińskiego.
W 53 minucie po strzale Mikołaja Tokaja piłka trafiła w słupek.
W 66 minucie po zagraniu Zbigniewa Obłuskiego, bramkarza z Otwocka pokonał Konrad Rudnicki.

- Wygraliśmy bardzo ważny mecz i zdobyte trzy punkty bardzo nas przybliżyły do utrzymania w lidze - mówił po meczu, Arkadiusz Modrzejewski, trener Pilicy Białobrzegi.