Pilica lepsza od Wulkana. Zwycięska Energia Kozienice

/W.Ł./
Jacek Kacprzak, kapitan Pilicy Białobrzegi poprowadził swoją drużynę do wygranej z Wulkanem Windoor Zakrzew. Łukasz Wójcik
W najciekawszym meczu ósmej kolejki mazowieckiej czwartej ligi, Wulkan Windoor Zakrzew przegrał na własnym boisku z Pilicą Białobrzegi.

Piłkarze Wulkana Windoor złapali zadyszkę. Zakrzewska drużyna nie wygrała od czterech kolejek. Kolejną wygraną zanotowali na swoim koncie piłkarze Energii Kozienice Janików i zgłaszają aspiracje do awansu.

Wulkan Windoor Zakrzew - Pilica Białobrzegi 0:1 (0:0), Kucharczyk 52.

Wulkan: Jastrzębski - Molga, Janakowski, Mortka, Boryczka (75 Lesisz), Sala, Cierzuch (71 Bielawski), Lament (60 Zięba), Barzyński, Oziewicz, Turczyk.

Pilica: Bolek - Siara, Wysocki, Jasikowski, Krzyżański, Karolewski, Kucharczyk (80 Dąbrowski), Stępniewski (55 Rojek), Kacprzak, Gołębiewski.

W 17 min. słupek uratował Wulkana Windoor od utraty gola. Piłka po strzale Michała Kucharczyka trafiła w słupek. Ten sam zawodnik kilka minut po przerwie wykorzystał jedną ze swoich okazji i wyprowadził Pilicę na prowadzenie.

Energia Kozienice Janików - GLKS Nadarzyn 3:0 (1:0), Walasek 43, Ogonek 62, Seremak 77.
Energia: Stachurski - Dryk, Walasek, Strąg, Wolski, Kołodziejczyk, Kalinka, Czaplarski, Nowocień, Kamola, Ogonek (77 Seremak).

Grzegorz Seremak po 17 sekundach od wejścia na boisko strzelił trzeciego gola dla Energii i ustalił wynik meczu. Wygrana kozieniczan jak najbardziej zasłużona. Dobra gra podopiecznych trenera Zbigniewa Wachowicza stawi zespół w gronie faworytów do awansu.

Polonia Iłża - Podlasie Sokołów Podlaski 3:0 (2:0), Markowski 10, 51, Kacprzak 18.

Polonia: Kalus - Godzisz, Wiatrak (75 Senator), Kobylarczyk, Jarząbek, Cheda, Pełka (73 Bednarek), Rysiewski, Gut (63 Kowalczyk), Kacprzak, Markowski (80 Jaworski).

Dwie bramki dla Poloni zdobył pozyskany ze Staru Starachowice, Paweł Markowski. Była to pierwsza wygrana podopiecznych trenera Bolesława Strzemińskiego w rundzie jesiennej na własnym boisku.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Warka 3:1 (1:1), Feliksiak 11, Kakietek 55, Zdanowicz 90 - Kiliański 22.
Tylko do przerwy zanosiło się na niespodziankę. Po zmianie stron lider przyspieszył i strzelił dwa gole.

UKS Łady - Mazowsze Grójec 2:3 (2:1), Ostrowski 9, 32 - Zawadzki 29, 65, Lepa 90+2.
Bohaterem meczu był obrońca Paweł Lepa, który w doliczonym czasie gry strzelił zwycięskiego gola.

Victoria Sulejówek - Skra Konstancin 4:1 (3:1).
Mszczonowianka Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów 4:1 (2:1).
Okęcie Warszawa - Naprzód Zielonki 0:0.