Piłka nożna. Pilica Białobrzegi rozbiła Proch Pionki w meczu 1/8 finału Mirax Pucharu Polski. Zobacz zdjęcia!

Łukasz Kościelniak
Ostatnim ćwierćfinalistą tegorocznej edycji Mirax Pucharu Polski została Pilica Białobrzegi. We wtorek ekipa Tomasz Grzywny rozbiła ligowego rywala - Proch Pionki aż 7:1. Zobaczcie galerię zdjęć z tego pojedynku!Pilica już w pierwszej połowie rozstrzygnęła losy spotkania. Od samego początku ruszyła do ataku i wynik 4:1 do przerwy to najmniejszy wymiar kary. W drugiej odsłonie gospodarze praktycznie nie schodzili z połowy Prochu i dołożyli kolejne trzy bramki. Trener gości ma o czym myśleć, ponieważ tak grający Proch nie ma żadnych szans na utrzymanie w czwartej lidze. Pilica Białobrzegi - Proch Pionki 7:1 (4:1)Damian Stanisławski 6, Damian Winiarski 32, Marcin Rawski 35, Michał Kucharczyk 43, Maciej Kencel 67, Konrad Paterek 68, 74 - Piotr Skałbania 37.Pilica: Adamczyk - Karasek, Kucharczyk (60 Paterek), Czarnecki (46 Michalski), Winiarski (46 Król), Rawski, Kencel, Niedziela (70 Strzałkowski), Stanisławski, Zawadzki, Gliński. Proch (skład wyjściowy): Zolech - Jaroszek, Janiszewski, Kapusta, Jaworski, Wnuk, Skałbania, Cherkashyn, Siwahla, Leśnowolski, Orczykowski. Sędziował: Jarosław Gromek. Łukasz Kościelniak
Ostatnim ćwierćfinalistą tegorocznej edycji Mirax Pucharu Polski została Pilica Białobrzegi. We wtorek ekipa Tomasz Grzywny rozbiła ligowego rywala - Proch Pionki aż 7:1. Zobaczcie galerię zdjęć z tego pojedynku!