Piłkarki Czwórki Radom straciły pierwsze punkty

SzS
Fragment meczu Czwórka - Rolnik
Fragment meczu Czwórka - Rolnik Sylwester Szymczak
W meczu pierwszej ligi piłkarskiej kobiet, Sportowa Czwórka Radom zremisowała z Rolnikiem Głogówek 1:1.

Czwórka Radom - Rolnik Głogówek 1:1 (0:0)
Bramka: Płóciennik 60 dla Czwórki
Czwórka: Snopczyńska - Mućka, Stefańska, Dobrowolska, Marcinkowska, Chrzanowska (80 Jaworska), Zielińska, Szydło (85 Nowakowska), A. Okrój, Gołębiowska (40 Pieniący), Płóciennik.

Mecz toczył się przy ponad 30-stopniowym upale co przełożyło się na tempo gry i poziom rywalizacji. W pierwszej połowie niewiele się działo, a to w drugiej Czwórka udokumentowała lekką przewagę. W 68 minucie przy stanie 1:0, radomianki (Monika Płóciennik) nie wykorzystały rzutu karnego. Szkoda, bo ten mecz mógł potoczyć się inaczej. Kilka minut później Anita Snopczyńska, bramkarka Czwórki sparowała na poprzeczkę strzał zawodniczy z Głogówka, ale przy dobitce nie miała już szans.

- Szkoda straty punktów, ale zabrakło nam boiskowego cwaniactwa. Pogoda też zrobiła swoje. Z przebiegu meczu trzeba też pochwalić rywalki, bo miały swoje okazje i remis chyba jest sprawiedliwym wynikiem - mówi trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.