Piłkarki Czwórki Radom zremisowały z ROW Rybnik

SzS
Fragment meczu Czwórka - Rybnik
Fragment meczu Czwórka - Rybnik Sylwester Szymczak
Jak się nie da wygrać, to trzeba chociaż zremisować - to porzekadło najlepiej dotyczy pierwszoligowych piłkarek nożnych Sportowej Czwórki Radom, które w niedzielnym pojedynku z ROW Rybnik zremisowały 1:1, a mogły to spotkanie przegrać.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - TS ROW Rybnik 1:1 (1:1)
Bramki: Rosińska 4 - Guzik 22
Czwórka: Wicik - Gołębiowska (80 Chmura), Zielińska, Szydło, Płóciennik, Bińkowska (26 Wołczyńska), Stefańska, Rosińska, Sobczak, Karoń (46 Mazurkiewicz), Dobrowolska.

Radomianki szybko zdobyły gola. Po rozegraniu rzutu wolnego piłkę dostała Magdalena Rosińska i dała drużynie prowadzenie. Niestety w kolejnych minutach podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego grały słabo. W 6 minucie uratował ich słupek od straty gola, a w 22 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego było już 1:1. Jeszcze przed przerwą radomianki miały sporo szczęścia. Sporo napracowała się bramkarka Izabela Wicik.
Druga połowa była bardziej wyrównana, chociaż ostatnie 20 minut należało już do zespołu z Radomia, który walczył o zdobycie zwycięskiej bramki.
- W sumie remis wydaje się być sprawiedliwy, choć czujemy trochę niedosyt, że w ostatnich minutach nie zdołaliśmy udokumentować naszej przewagi golem - powiedział trener Czwórki, Wojciech Pawłowski.
Po rozegraniu dziewięciu spotkań, Sportowa Czwórka zajmuje szóste miejsce na zapleczu ekstraklasy.