Piłkarska czwarta liga. Porażka Oskara z Mszczonowie

Piłkarze Oskara Przysucha (w czarno czerwonych strojach) przegrali z Mszczonowianką w Mszczonowie. Michał Nowak
W meczu czwartej ligi mazowieckiej, Oskar Przysucha przegrał 0:3 z Mszczonowianką w Mszczonowie.

Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Cudny 13, Damian Pociech 71, Mateusz Gliński 77 z karnego.
Oskar: Wieczorek - Adamczyk, Moskwa, Nkwana, Osiński (75 Zieliński) - Czarnota, Najdzik, Zagórski (85 Kapusta), Sapieja, P. Gil (83 Skalski) - P. Śliwiński.

Mszczonowianka bardzo szybko wyszła na prowadzenie, bo już w 13 minucie, po błędach w obronie Oskara, Paweł Wieczorek musiał wyjmować piłkę z siatki. Minutę wcześniej po strzale jednego z graczy gospodarzy, piłka trafiła w poprzeczkę. Koleje minuty meczu to dobra gra podopiecznych trenera Bolesława Strzemińskiego, piłkarzy Oskara. Nasz zespół stworzył sobie kilka dobrych okazji do strzelenia gola. Najdogodniejszą miał w 41 minucie, Przemysław Śliwiński, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem z Mszczonowa.
Na początku drugiej połowy piłka po strzale z rzutu wolnego przez Tomasza Zagórskiego trafiła w słupek. Gospodarze zaczęli przeważać i posypały się bramki. Trzecią Mszczonowianka zdobyła w rzutu karnego za faul Adama Najdzika na Pawle Gregorowiczu.

Za tydzień Oskar zagra w ostatniej kolejce tego sezonu z Energią Kozienice. Będzie to ostatni mecz Bolesława Strzemińskiego, w roli trenera Oskara.
- Odchodzę z Przysuchy - mówi szkoleniowiec.