Piłkarski Puchar Polski

Piłkarze Oskara pożegnaloi się z Pucharem Polski.
Piłkarze Oskara pożegnaloi się z Pucharem Polski. Sylwester Szymczak
W meczu drugiej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Mazowsza, Oskar Przysucha przegrał 0:4 z Legią II Warszawa.

Oskar Przysucha - Legia II Warszawa 0:4 (0:3)

Bramki: 0:1 Bartosz Skowron 28, 0:2 Tomasz Nowotka, 0:3 Tin Matić 43, 0:4 Mateusz Leleno.

Oskar: Awdziewicz - Osiński (70 Piskorz), Moskwa, Walasek, Krukowski (13 P. Gil) - Obuch, Najdzik (46 Włodarczyk), J. Sapieja, M. Gil - Płuciennik (46 Książek), Witczak.

Legia II: Bąbel - Skowron, Zawal, Hołownia, Rakowski - Urbański, Nawotka (46 Kulenović), Praszelik, Matić (68 Leleno) - Więdłocha, Sulley (55 Sulejmani).

Podopieczni trenera Bolesława Strzemińskiego, piłkarze Oskara pożegnali się z Pucharem Polski na szczeblu Mazowsza. W ćwierćfinale nasza drużyna przegrała z rezerwami mistrza Polski, Legią Warszawa. Mecz dla Oskara rozpoczął się bardzo źle. Już w 13 minucie z powodu urazu boisko musiał opuścić Bartosz Krukowski. Za niego pojawił się Patryk Gil. Ten sam piłkarz w 21 minucie o mało nie strzelił gola. Piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę. Później przycisneli goście i w ciągu trzech minut legioniści zdobyli dwie bramki. Tuż przed przerwą, serbski piłkarz Legii II Tin Matić popisał się mocnym uderzeniem za linii pola karnego i futbolówka wpadła w samo okienko bramki gospodarzy. Po 45 minutach już było wiadomo, kto awansuje do drugiej rundy Pucharu Polski.