Piłkarskie mecze kontrolne

Artur Kupiec, trener piłkarzy Broni Radom.
Artur Kupiec, trener piłkarzy Broni Radom. bronradom.pl
W piłkarskich meczach kontrolnych, Broń Radom pokonała 4:0 Ceramikę w Opocznie. Oskar Przysucha wygrał 4:0 z LKS Promna.

Ceramika Opoczno - Broń Radom 0:4 (0:3)

Bramki: Przemysław Wicik 14, samobójcza 38, Marcin Grunt 42, Przemysław Nogaj 55.

Broń, 1 połowa: Kula - Kupiec, Grunt, Wicik, Leśniewski, Imiela, Nowosielski, Putin, Oziewicz, Czarnecki, Obłuski.

Broń, 2 połowa: Młodziński (75 Bochniewski) - Sala, Grunt (62 Kencel), Kupiec (62 Dulias), Dobosz, Jedynak, Imiela (57 Nobis), Więcek, Nogaj, Putin (57 Węglicki), Czarnecki (70 Obłuski).

Oskar Przysucha - LKS Promna 4:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Krystian Kos 4, 2:0 Przemysław Śliwiński 9, 3:0 Tomasz Bartosiak 56, 4:0 Tomasz Zagórski 58.

Oskar, 1 połowa: Wieczorek - Molga, Moskwa, Zieliński, M. Gil - Kos (25 Bartosiak), Najdzik, Czarnota, Zagórski, P. Gil - Śliwiński.

Oskar, 2 połowa: Wnukowski - Molga, Moskwa, Zieliński (75 Prażmowski), Zagórski - Bartosiak, Najdzik, Czarnota, Sapieja, M. Gil (75’ Kapusta) - Śliwiński (75’ Skalski).

Promna: Domański - Piskorz, Dąbrowski, Jaśkiewicz, Wieczorek - Stencelewicz, Majewski, Oparcik, Nowocień - Lesisz, Orłowski oraz Wójcik, Trzaska, Kulej, Machalski, Sobolewski.

W zespole Oskara zagrali wszyscy nowo pozyskani piłkarze. W sumie przysuska drużyna pozyskała aż ośmiu piłkarzy. Czterech z Orła Wierzbica, Cezarego Zielińskiego, Tomasza Bartosiaka, Przemysława Śliwińskiego i Norberta Wnukowskiego. Z Szydłowianki Wieczorka, Zagórskiego i Czarnotę oraz Molgę z Promnej. Testowany był ponadto Patryk Kos z Neptuna Końskie. W zespole z Promnej testowanych było trzech piłkarzy, Igor Piskorz z Radomiaka Radom, oraz dwaj gracze Broni Radom, Karol Wieczorek i Przemysław Sobolewski. W 16 minucie Paweł Wieczorek obronił rzut karny wykonywany przez Kamila Oparcika.

Proch Pionki - Stal Poniatowa 2:2 (1:1)

Bramki dla Prochu: testowany zawodnik z Republiki Południowej Afryki, Jaroszek z rzutu karnego.