Piłkarze Broni po raz drugi przegrali z Dnieprem

/SzS/
Bartłomiej Książek trafił piłką w poprzeczkę
Bartłomiej Książek trafił piłką w poprzeczkę S. Szymczak
W sparingowym meczu, piłkarze Broni Radom przegrali z drugoligowym rosyjskim Dnieprem Smoleńsk 0:3. Do straty pierwszej bramki, radomianie grali bardzo dobrze.

BROŃ RADOM - DNIEPR SMOLEŃSK 0:3 (0:0), Cziewierow 62, Swietozarow 65, Pietrusow 75.

Broń: Młodziński - Bargieł, Kupiec, Gorczyca, Rdzanek (46 Budziński), Złoch (66 Noheem), Sałek, Pakos (46 Siwak), Leśniewski (55 Ksiązek), Chrzanowski, Ciupiński (80 Nogaj).

Tydzien temu Broń przegrała w towarzyskiej potyczce z Dnieprem 0:1. Wbrew temu co pokazuje wynik, w tym drugim meczu nasz zespół wypadł o wiele lepiej. Przez około 60 minut był lepszym zespołem. Przed przerwą groźnie na bramkę przeciwnika strzelali Daniel Ciupiński i Łukasz Pakos, zaś w drugiej połowie Jakub Chrzanowski. Najbliżej szczęścia był Bartłomiej Książek, który trafił w poprzeczkę.

W 62 i 65 minucie po błędach obrony, Rosjanie zdobyli dwa gole i odebrali ochotę do gry zawodnikom Broni.