Piłkarze Broni Radom oblali ostatni test przed nowym sezonem (zdjęcia)

/SzS/
W zespole Broni zagrał Piotr Wieczorek
W zespole Broni zagrał Piotr Wieczorek S. Szymczak
W sparingowym meczu dwóch trzecioligowców, Broń Radom przegrała z Avią Świdnik. W sobotę radomianie meczem w Wieluniu zaczynają nowy sezon.
Broń - Avia

Broń Radom - Avia Świdnik 1:2

Broń Radom - Avia Świdnik 1:2 (0:0), Więcek 90 - Czarnecki 52, Wróbel 56.
Broń: Wnukowski - Rdzanek, Gorczyca, Ankurowski, Wieczorek, Bojek, Sałek, Titunin, Leśniewski, Marczak, Nowosielski. Broń II połowa: Radczenko - Krukowski, Trojanowski, Wichucki, Wieczorek (60 Kupiec), Nogaj, Bouchniba, Więcek, Stefański, Oparcik, Książek.
DWIE OKAZJE
Piłkarze Broni rozegrali ostatni mecz kontrolny. Jeszcze do przerwy, kiedy na placu gry był podstawowy skład, gra była przyzwoita. Po zmianie stron w ekipie gospodarzy zagrało siedmiu juniorów i to przełożyło się na wynik spotkania.
Przed przerwą Broń miała dwie bardzo dobre okazje do zdobycia gola. Mariusz Marczak miał w 24 minucie, zaś Michał Bojek w 39 minucie. Również Avia mogła co najmniej raz trafić do siatki radomian.
SŁABA POSTAWA
W sobotę Broń wyjazdowym meczem z WKS Wieluń rozpoczyna nowy sezon. Ostatnie trzy sparingi w wykonaniu drużyny z Plant były bardzo słabe. Radomianie przegrali z Energią Kozienice 1:4, wygrali z Granatem Skarżysko Kamienna 2:1, ale wypadli blado. W meczu z Avią jedynym usprawiedliwieniem jest fakt, że bramki dla rywala padały, gdy na boisku grali juniorzy. Trzeba wierzyć, że w sobotę będzie tak dobrze jak w zwycięskich pojedynkach z Wisłą Puławy, czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, kiedy radomianie wygrywali po dobrych meczach.
SZUKAJĄ OBROŃCY
W drużynie Broni zagrał testowany Piotr Wieczorek, były zawodnik ŁKS Łódź, Tura Turek i ostatnio Calisii Kalisz. Grał bardzo ostro za co zobaczył żółtą kartkę. Miał kilka dobrych zagrań i dośrodkowań. Trener Dziubiński chciałby zostawić tego zawodnika, ale czy dojdzie do porozumienia z władzami klubu, tego nie wiadomo.
- Młodzież oblała test i ja nie przejmuję się wynikiem. Mecz ligowy będzie zupełnie czym innym. Wierzę, że wypadniemy w Wieluniu o wiele lepiej i dobrze zaczniemy rozgrywki - mówi trener Dziubiński.