Piłkarze Broni wygrali, ale na awans muszą poczekać co najmniej do środy (zdjęcia)

Redakcja
Pierwszą bramkę zdobył dla radomian Daniel Ciupiński (z prawej)
Pierwszą bramkę zdobył dla radomian Daniel Ciupiński (z prawej) S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom efektownie wygrali w Jazgarzewie z miejscową Spartą. Wygrała również Pilica Białobrzegi, a porażki doznał Wulkan Zakrzew.

Sparta Jazgarzew - Broń Radom 0:4 (0:2), Ciupiński 32, Kozubek 45, W. Kupiec 63, Jagodziński 75.

Broń miała kłopoty jedynie na początku tego spotkania, kiedy to Sparta zmarnowała stuprocentową okazję do zdobycia bramki. Potem do głosu doszli podopieczni trenera Artura Kupca i w defensywie grali już bezbłędnie. Wygrali zasłużenie, ale szampany musieli odłożyć przynajmniej do środy, gdyż swój mecz wygrała Mszczonowianka. Radomianom do powrotu do trzeciej ligi potrzebny jest jeden punkt.

W innych meczach czwartoligowców, Pilica Białobrzegi pokonała 2:0 Mazowsze Grójec. Jeszcze przed przerwą gole dla ekipy z Białobrzegów strzelali Jarosław Karolewski i Grzegorz Seremak.

Z kolei Wulkan Zakrzew przegrał na wyjeździe z ostatnią w tabeli Koroną Góra Kalwaria 1:3. Jedyną bramkę dla zakrzewian strzelił z rzutu karnego Maciej Lesisz. Drużyna trenera Jarosława Czupryna straciła gola już w 1 minucie po dość kontrowersyjnej decyzji sędziego, który podyktował rzut wolny pośredni na szóstym metrze pola karnego Wulkana.

Więcej o meczach czwartej ligi w poniedziałkowym "Echu Sportowym"