Piłkarze Broni zawiedli i przegrali w Aleksandrowie Łódzkim (WIDEO, ZDJĘCIA)

/SzS/
Fragment meczu. Piotr Nowosielski kończył mecz w 89 minucie po czerwonej kartce
Fragment meczu. Piotr Nowosielski kończył mecz w 89 minucie po czerwonej kartce S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi, piłkarze Broni przegrali 1:3 z Sokołem w Aleksandrowie Łódzkim

Sokół Aleksandrów Łodzki - Broń Radom 3:1

Sokół Aleksandrów Łodzki - Broń Radom 3:1 (2:0), Wrzesiński 29, Serwaciński 43, Uche 61 - Bojek 59.

Broń: Budzikur - Krukowski (55 Wieczorek), Ankurowski, Gorczyca (66 Wicik), Dobosz (88 Gregorek) - Bojek, Sałek (80 Więcek), Bouchniba, Skórnicki, Nowosielski, Marczak.

Bardzo słabo, zwłaszcza w pierwszej połowie zagrali piłkarze Broni. W pierwszej odsłonie radomianie nie oddali nawet strzału na bramkę. Gole stracili po stratach i szybkich kontrach gospodarzy.

W drugiej połowie Broń grała trochę lepiej, chociaż nie zachwycała. W 59 minucie udało się zdobyć kontaktową bramkę. Po rozegraniu rzutu wolnego, z bliskiej odległości trafił Michał Bojek.
Niestety radomianie nie poszli za ciosem i już w 61 minucie stracili gola. W końcówce Broń miała okazje, aby zmniejszyć rozmiary porażki, ale Sokół wygrał zasłużenie.