Piłkarze Broni znowu przyjemnie zaskoczyli

/SzS/
Daniel Ciupiński (w niebieskim) chociaż nie zdobył gola, to był w sobotę jednym z najlepszych zawodników na boisku S. Szymczak
Piłkarze Broni Radom wygrali czwarty mecz z rzędu. Dość niespodziewanie zajmują pozycję wicelidera.

Broń Radom - Omega Kleszczów 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Doliński 13, 1:1 Górski 38, 2:1 Teboh 52, 3:1 Teboh 88, 3:2 Walentynowicz 90+1

Broń: Młodziński - Rdzanek, Budziński, Kupiec, Czachór - Doliński (87 Marczak), Sałek, Dziubiński, Ziętek (88 Kołodziej) - Teboh, Ciupiński (90 Noheem)

Po letnich zmianach kadrowych jakie zaszły w Broni, przepowiadano, że zespół musi się skupić na walce o utrzymanie. Tymczasem drużyna z Plant radzi sobie nadspodziewanie dobrze. Młody zespół nikogo się nie boi, gra bez respekty dla rywala, a co ważniejsze gra skutecznie i wygrywa.

Omega postawiła bardzo wysoko poprzeczkę. Pierwszy gol dla gospodarzy padł w 13 minucie po podaniu Adriana Ziętka, piłkę przejął Michał Doliński i strzałem po ziemi obok słupka zdobył pierwszego gola.

W 38 minucie goście wyrównali. Po stracie piłki w środku boiska Hubert Górski uderzył bardzo mocno i Paweł Młodziński nie miał szans.

W 44 min goście zmarnowali wyśmienitą okazję. Młodziński obronił strzał z pięciu metrów zawodnika z Kleszczowa.

Po przerwie Broń grała uważnie w obronie i czyhała na swoje okazje. Dwie bardzo ładne akcje przeprowadził Daniel Ciupiński. W 52 i 88 minucie praktycznie ośmieszył defensywę Omegi podał do Georgha Teboha, któremu wystarczyło tylko dołożyć nogę. W końcówce po zamieszaniu przy rzucie rożnym, goście zmniejszyli rozmiary porażki.

Więcej o meczu, komentarze, statystyki w poniedziałkowym "Echu Sportowym"