Piłkarze z Kozienic porażką w Orońsku pożegnali sezon

/SzS/
Napastnik Oronki Łukasz Arak (biała koszulka) w 18 minucie otworzył wynik spotkania R. Koczyk
W jedynym w sobotę rozegranym meczu ostatniej kolejki klasy okręgowej, Oronka Orońsko pokonała 3:0 KS Kozienice Janików

Oronka Orońsko - KS Kozienice Janików 3:0 (2:0)

1:0 Arak 18, P. Czarnecki 19, K, Czarnecki 89

Oronka: Boruch (89 Goliński) - M, Nogaj, Gumulak, G. Suligowski, K Nogaj, Faliński, K, Czarnecki, B. Nogaj, Zawadzki (80 Olejarz), Arak, P. Czarnecki (87 C. Chmielewski).

Kozienice: Minda - Smolarczyk, Procki (55 Wasiłek), Żak, Jańczyk, Łapiński, Fusiek (70 Kil), Kalinka, Krupa, Ząbek (55 Ogonek), R. Chmielewski.

Lider z Kozienic już wcześniej zapewnił sobie awans do czwartej ligi i w Oronsku zagrał słabo. Od wyższej porażki kozieniczan uchronił bramkarz Edward Minda, który wybronił dwie sytuacje sam na sam z Piotrem Czarneckim i Bartłomiejem Nogajem.

W niedzielę o godzinie 16 pozostałe mecze 30 kolejki. Więcej o klasie okręgowej w poniedziałkowym "Echu Sportowym"