Piotr Płoskoński z Rusinowa zdobył 11 medali mistrzostw Polski weteranów

/sid/
Piotr Płoskoński z Rusinowa zdobył 11 medali mistrzostw Polski weteranów w lekkiej atletyce archiwum prywatne
Trzydzieści medali, w tym 11 złotych, 9 srebrnych i 10 brązowych zdobyli sportowcy z naszego regionu w czasie mistrzostw Polski weteranów w lekkiej atletyce.

Rekordzistą pod względem liczby zdobytych medali został Piotr Płoskoński z Rusinowa. W czasie mistrzostw stawał aż jedenastokrotnie na podium, w tym czterokrotnie na jego najwyższym stopniu.

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Warki, Tomasz Grzegorek Dariusz Bobrowski i Jan Sitnik. W kategorii M75 znakomicie radził sobie Stanisław Kowalski, zdobywca czterech medali.

W kategorii M65, Bogusław Świerczyński z Radomia zwyciężył w konkursie pchnięcia kulą, a Ryszard Krzesiński z Białobrzegów w rzucie młotem.