PKO BP Ekstraklasa. Wisła Płock - Radomiak Radom 1:0 (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock pokonała 1:0 Radomiaka RadomWisła Płock - Radomiak Radom 1:0 (1:0)Bramki:  1:0 Marko Kolar 19. Wisła:  Gradecki - Michalski, Rzeźniczak, Krivotsyuk, Kocyła, Rasak, Furman (71 Warchoł), Tomasik, Szwoch, Wolski (40 Leśniak), Kolar (71 Sekulski).Radomiak: Majchrowicz - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Kaput (75 Sokół), Radecki - Leandro, Rondon (61 Karwot), Kozak (61 Rhuan) - Angielski (67 Maurides). Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).Radomiak do meczu z Wisłą Płock przystąpił bez trzech piłkarzy z Portugalii, Goncalo Silvy (kontuzja), Luisa Machado (kontuzja) i Filipe Nascimento (czerwona kartka). Dariusz Banasik, trener Radomiaka w porównaniu do wygranego meczu z Legią Warszawa dokonał dwóch zmian. Za Goncalo Silvę zagrał Raphael Rossi, a za Filipe Nascimento - Miłosz Kozak. Jednocześnie nastąpiła zmiana ustawienia. Wenezuelczyk Mario Rondon zagrał jak ofensywny pomocnik, Miłosz Kozak jak skrajny pomocnik, a Mateusz Radecki wraz z Michałem Kaputem tworzyli parę defensywnych pomocników. W 19 minucie, fatalny błąd naszego defensywnego pomocnika Michała Kaputa na własnej połowie, piłkę przejął Marko Kolar, którego pierwszy strzał obronił Filip Majchrowicz, ale dobitka już była celna i nasz młody bramkarz musiał wyjmować futbolówkę z siatki.Po stracie gola, radomianie próbowali stworzyć sytuację bramkową. Kilka razy zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Po godzinie gry, radomski szkoleniowiec dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawił się między innymi Brazylijczyk Rhuan Castro, a za kilka minut w Radomiaku, mieliśmy na boisku kolejnego Brazylijczyk Maurides Junior. Do ostatniego gwizdka arbitra Radomiak dążył do wyrównania. W ostatniej akcji meczu, strzał Leandro Rossi trafił w jednego z graczy Wisły. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>
W meczu trzeciej kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Płock pokonała 1:0 Radomiaka RadomWisła Płock - Radomiak Radom 1:0 (1:0)Bramki: 1:0 Marko Kolar 19. Wisła: Gradecki - Michalski, Rzeźniczak, Krivotsyuk, Kocyła, Rasak, Furman (71 Warchoł), Tomasik, Szwoch, Wolski (40 Leśniak), Kolar (71 Sekulski).Radomiak: Majchrowicz - Jakubik, Cichocki, Raphael, Abramowicz - Kaput (75 Sokół), Radecki - Leandro, Rondon (61 Karwot), Kozak (61 Rhuan) - Angielski (67 Maurides). Sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).Radomiak do meczu z Wisłą Płock przystąpił bez trzech piłkarzy z Portugalii, Goncalo Silvy (kontuzja), Luisa Machado (kontuzja) i Filipe Nascimento (czerwona kartka). Dariusz Banasik, trener Radomiaka w porównaniu do wygranego meczu z Legią Warszawa dokonał dwóch zmian. Za Goncalo Silvę zagrał Raphael Rossi, a za Filipe Nascimento - Miłosz Kozak. Jednocześnie nastąpiła zmiana ustawienia. Wenezuelczyk Mario Rondon zagrał jak ofensywny pomocnik, Miłosz Kozak jak skrajny pomocnik, a Mateusz Radecki wraz z Michałem Kaputem tworzyli parę defensywnych pomocników. W 19 minucie, fatalny błąd naszego defensywnego pomocnika Michała Kaputa na własnej połowie, piłkę przejął Marko Kolar, którego pierwszy strzał obronił Filip Majchrowicz, ale dobitka już była celna i nasz młody bramkarz musiał wyjmować futbolówkę z siatki.Po stracie gola, radomianie próbowali stworzyć sytuację bramkową. Kilka razy zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. Po godzinie gry, radomski szkoleniowiec dokonał dwóch zmian. Na boisku pojawił się między innymi Brazylijczyk Rhuan Castro, a za kilka minut w Radomiaku, mieliśmy na boisku kolejnego Brazylijczyk Maurides Junior. Do ostatniego gwizdka arbitra Radomiak dążył do wyrównania. W ostatniej akcji meczu, strzał Leandro Rossi trafił w jednego z graczy Wisły. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>