Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Po 19 minutach, Radomiak w meczu szóstej kolejki PKO...

PKO Ekstraklasa. Oceniamy piłkarzy Radomiaka Radom po zremisowanym meczu z Lechią w Gdańsku (ZDJĘCIA)

Oceniamy piłkarzy Radomiaka Radom po meczu z Lechią w Gdańsku (ZDJĘCIA)

Po 19 minutach, Radomiak w meczu szóstej kolejki PKO Ekstraklasy przegrywał 0:2 z Lechią w Gdańsku. W 59 minucie po golu Luisa Machado było już 2:1. W 64 minucie Karol Angielski z rzutu karnego doprowadził do wyrównania. Radomiak pokazał charakter i wywalczył bardzo cenny punkty.
Jak zagrali radomscy futboliści? Oto nasze oceny.
ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Perfekcyjna, złota Zwolińska! Wielki dzień Polek na ME w Lublanie

Świątek i Sabalenka finałem w Rzymie tworzą historię. Dawno czegoś takiego nie było!