PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Cracovia Kraków 0:1. Zapis relacji live

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Cracovia - Radomiak z rundy jesiennej. Zieloni wygrali 2:1.
Fragment meczu, Cracovia - Radomiak z rundy jesiennej. Zieloni wygrali 2:1. radomiak.pl
W meczu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom przegrał u siebie z Cracovią 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę w 24 minucie zdobył Jakub Myszor. Dużo działo się w tym spotkaniu. W 66 minucie czerwoną kartkę otrzymał trener naszej drużyny Dariusz Banasik, a w 86 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Radomiaka, który po obejrzeniu zapisu VAR anulował. To już siódmy z rzędu mecz Radomiaka bez zwycięstwa (cztery remisy i trzy porażki).

Mecz Radomiak Radom - Cracovia ONLINE

Koniec meczu.

Cracovia Kraków wygrywa 1:0 z Radomiakiem Radom.

88 minuta

- sędzia zdecydował, że nie będzie rzutu karnego

85 minuta

- rzut karny dla Radomiaka? Sędzia ma przyjrzeć się sytuacji.

69 minuta

- atak na bramkę Radomiaka. Piłka ląduje w siatce. Spalony.

66 minuta meczu

- trener Radomiaka Radom Dariusz Banasik otrzymał czerwoną kartkę. Opuszcza boisko.

Rozpoczęła się druga połowa

Trwa przerwa w meczu.

25 minuta meczu

- Jakub Myszor zdobywa bramkę dla Cracovii.

- Nastroje po porażce w Łęcznej z Górnikiem nie są najlepsze, ale ja wierzę swój zespół i w wygraną z Cracovią. Liczę, że zagramy bardzo ambitnie i z pomocą kibiców przełamiemy się i wygramy - mówi przed meczem z Cracovią Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom.

Trzech piłkarzy wypada z kadry meczowej na piątkowy mecz z Cracovią
Kontuzjowany jest Damian Jakubik, za czerwoną kartkę pauzuje Abraham Marcus. Meik Karwot ostatnio był chory. Był na rozmowach z władzami klubu i wszystko wskazuje na to, że już tego zawodnika nie zobaczymy do końca tego sezonu w Radomiaku. Ponadto Karwotowi kończy się kontrakt 30 czerwca tego roku i już wiadomo, że nie zostanie przedłużony. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy w kadrze meczowej pojawi się młodzieżowiec Dawid Olejarka. Może nawet dostać kilka minut grania.