PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Cracovia Kraków. Zdjęcia z meczu

Tadeusz Klocek
W meczu 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom przegrał u siebie z Cracovią 0:1 (0:1). Zwycięską bramkę w 24 minucie zdobył Jakub Myszor. Dużo działo się w tym spotkaniu. W 66 minucie czerwoną kartkę otrzymał trener naszej drużyny Dariusz Banasik, a w 86 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Radomiaka, który po obejrzeniu zapisu VAR anulował. To już siódmy z rzędu mecz Radomiaka bez zwycięstwa (cztery remisy i trzy porażki).Zobaczcie zdjęcia z meczu>>>>>Tadeusz Klocek
PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Cracovia Kraków.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani