PlusLiga. Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni 3:0. Trzecia porażka radomian

Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej kolejki PlusLigi siatkarzy, Asseco Resovia Rzeszów pokonała Cerrad Enea Czarni Radom 3:0. Była to trzecia porażka radomskich siatkarzy, podopiecznych trenera Jakuba Bednaruka.

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom 3:0 (25:23, 26:24, 25:14)
Asseco Resovia: Woicki 0, Muzaj 7, Szerszeń 15, Cebulj 22, Kochanowski 6, Tammemaa 6, Zatorski (libero), Krulicki 0, Deroo 1, Buszek 0.
Cerrad Enea Czarni: Kędzierski 3, Faryna 18, Santana 9, Berger 4, Lemański 3, Sadkowski 0, Masłowski (libero), Nowowsiak (libero), Rusin 3, Nowak 0, Gąsior 1, Firszt 1.
MVP meczu: Klemen Celulj (Asseco Resovia Rzeszów).

Pierwszy set to walka punkt za punkt i przy stanie 23:23, Klemen Cebulj skończył atak na potrójnym bloku i za moment posłał asa z zagrywki i rzeszowianie cieszyli się z wygranej.
W drugim secie przy stanie 6:6, w polu zagrywki pojawił się Nicolas Szerszeń i zszedł z niej przy stanie 12:6. Z kolei przy stanie 20:13 w polu zagrywki radomskiego zespołu pojawił się Daniel Gąsior i zszedł z niej przy stanie 20:19. Ostatecznie radomianie po dobrzej grze przegrali na przewagi.
Trzeci set już zdecydowanie najsłabszy w wykonaniu radomian o przegrana do 14.

W czwartej kolejce, Cerrad Enea Czarni w Radomiu zagrają z Treflem Gdańsk. Ten mecz w sobotę 23 października o godzinie 17.30.