Podwójny sukces Daniela Kwietnia z AT Masters Radom

SzS
Daniel Kwiecień
Daniel Kwiecień archiwum klubu
Daniel Kwiecień, zawodnik Akademii Tenisowej Masters Radom, postanowił spróbować swych sił w dalszych regionach kraju i ostatecznie wystartował w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10 w Zabrzu. Tym razem wziął udział w dwóch kategoriach, w kat. pomarańczowej do lat 9, i po raz pierwszy w kat. zielonej do lat 10.

Debiut do lat 10 wypadł niezwykle okazale bowiem Daniel wywalczył znakomite drugie miejsce po dwóch zwycięstwach w grupie eliminacyjnej i dwóch w grupie finałowej. Przegrał tylko pierwszy mecz w grupie z późniejszym zwycięzcą całego turnieju. Na najwyższym stopniu podium podopieczny Katarzyny Chmielewskiej i Jarosława Błaszczyka stanął w kat. do lat 9, rozgrywanej w grupie mieszanej gdzie zdecydowanie pokonał wszystkich swoich rywali bez straty gema.