Polonia Iłża będzie miała nowy budynek klubowy (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Budynek klubowy Polonii rośnie w oczach archiwum klubu
Polonia Iłża doczeka się nowego budynku klubowego. Roboty trwają, a być może już jesienią nastąpi wielkie otwarcie!

Polonia Iłża za dwa lata obchodzić będzie 100 - lecie. To jeden z najbardziej zasłużonych klubów w regionie radomskim. Obecnie piłkarze grają w klasie A. W zakończonym ostatnio sezonie drużynie nie udało się powrócić do ligi okręgowej, ale cieszy fakt, że w klubie trwa praca z młodzieżą i w seniorskim zespole grają niemal sami wychowankowie. Z czasem przełoży się to na dobry wynik. Polonia już za kilka miesięcy doczeka się wreszcie swojego nowego budynku klubowego. Nowy, dwukondygnacyjny, będzie połączony ze starym budynkiem. Znajdzie się w nim sama konferencyjna ze sprzętem audiowizualnym, sauna, szatnie dla sportowców i sędziów wraz z natryskami.

- Mimo całej pandemii prace budowlane idą błyskawicznie i chcielibyśmy budynek oddać jesienią. Inwestycję realizujemy dzięki zaangażowaniu władz miasta - mówi Maciej Dębiec, wiceprezes Polonii.

Działacze wpadli też na pomysł i zorganizowali na stadionie specjalne miejsca na reklamy. Już wkrótce firmy, przedsiębiorcy mogą montować swoje bannery reklamowe. Będą one widoczne podczas widowiska sportowego, ale też zobaczą ją wszyscy, którzy jadą od strony zamku drogą wojewódzką Iłża - Lublin. Dzięki takim reklamom wsparcie finansowe otrzyma klub.

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Dodaj ogłoszenie