Porażka Czarnych Radom w Ostrołęce

/sid/
Czarni Radom przegrali 0:3 z Energą Pekpol Ostrołęka
Czarni Radom przegrali 0:3 z Energą Pekpol Ostrołęka J. Stobiecki
W meczu 2. kolejki pierwszej ligi siatkarzy Czarni Radom przegrali 0:3 z Energą Pekpolem Ostrołęka.

Radomianie liczyli się z tym, że w Ostrołęce czeka ich trudne spotkanie. Miejscowi rozpoczęli pierwszą partię od prowadzenia 5:0 i systematycznie powiększali przewagę, która wzrosła do 11 punktów. Ostatecznie Czarni przegrali do 18. Również na początku drugiej odsłony miejscowym udało się zdobyć kilka punktów przewagi, jednak tym razem Czarni szybko ją zniwelowali. Seta zakończyła zacięta walka na przewagi, którą wygrali miejscowi. W trzeciej odsłonie, wyrównana walka trwała do stanu po14. Później do głosu doszli miejscowi i chociaż podopieczni Wojciecha Stępnia starali się wyrównać wynik seta, musieli uznać wyższość rywali, przegrywając trzecie seta i cały mecz.

Energa Pekpol Ostrołęka - Czarni Radom 3:0 (25:18, 31:29, 25:22).