Porażka Orła Wierzbica w Pruszkowie

/W.Ł./
Jacek Gogacz, kapitan Orła grał w meczu ze Zniczem do 66 minuty.
Jacek Gogacz, kapitan Orła grał w meczu ze Zniczem do 66 minuty. Łukasz Wójcik
W meczu mazowieckiej czwartej ligi, rezerwy Znicza Pruszków pokonały lidera tabeli, Orła Wierzbica 4:3.

Znicz II - Orzeł 4:3 (1:1), Ryćko 16, Michalak 48, Adamczuk 59, Dobski 89 - Jarząbek 40, Procyk 67, Malyk 82.

ORZEŁ
Asnin - Ludew, Gogacz (66 Woskowicz), Procyk, Mortka - Stąpór, P. Czarnecki, D. Czarnecki (78 Cierzuch), Jarząbek - Mielniczuk (66 Malyk), Kowalczyk (66 Madej).

ZNICZ II
K. Czarnecki - Ryćko, Pietruczuk Sierociński (78 Miroszewski), Adamczuk, Michalak (89 Kraska), Żołek (85 Burzyński), Chmielewski, K. Jędrych, Dobski, Jankiewicz (70 Czarnowski).

W 16 minucie po zagraniu piłki z rzutu rożnego, z blisko piłkę do bramki Orła wepchnął Rafał Ryćko. W 40 minucie z 16 metrów bramkarza Znicza pokonał Patryk Jarząbek. Bardzo źle zaczęła się druga połowa dla Orła. Pop strzałach Michalaka i Adamczuka, bramkarz naszej drużyny musiał wyjmować piłkę z siatki.
W 67 min. po zagraniu piłki z rzutu wolnego przez Sebastiana Stąpóra, strzałem głową Kamila Czarneckiego pokonał Andriej Procyk. W 82 min. Andriej Malyk wyrównał na 3:3.

W 89 min. Dobski pokonał Asnina i Znicz wygrał z Orłem.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym".