Poszukiwana królowa disco! Szansę ma... radomianka (zdjęcia)

  Poszukiwana królowa disco! Szansę ma... radomianka (zdjęcia)

  /mod/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Finalistki, a wśród nich pierwsza z lewej radomianka Ewelina Kotulska.

  Finalistki, a wśród nich pierwsza z lewej radomianka Ewelina Kotulska. ©Julita Rawecka/Endemol

  Już wkrótce w topowej, muzycznej telewizyjnej VIVA Polska będziemy mogli obejrzeć nasze krajanki
  Finalistki, a wśród nich pierwsza z lewej radomianka Ewelina Kotulska.

  Finalistki, a wśród nich pierwsza z lewej radomianka Ewelina Kotulska. ©Julita Rawecka/Endemol

  O programie

  O programie


  Program "Łowy Króla Disco" rusza 3 września 2011 roku i będzie emitowany premierowo w każdą sobotę o godzinie 19 na antenie VIVA Polska. Główną postacią - tytułowym Królem - jest wokalista Tomek Niecik, znany z takich hitów disco, jak: "Kawalerzy", "Czarna Inez" czy "Cztery osiemnastki". Podczas swoich koncertów w całej Polsce Tomek Niecik wybierze do programu po jednej dziewczynie spośród pewnej grupy. W kolejnym etapie uczestniczki będą rywalizowały o to, która zdobędzie serce Króla Disco i tym samym wygra reality show.  Klaudia, Ewelina i Jola wystąpią w jednym z odcinków programu, który pojawi się w jesiennej ramówce stacji VIVA Polska. Szeroko reklamowany, nagrywany był w kilku miastach Polski, między innymi w Puławach, gdzie na planie pojawiły się nasze dziewczęta.

  Program, który zobaczymy z udziałem radomianek, nosi tytuł "Łowy króla disco". Jego emisja zaplanowana jest na wrzesień tego roku na antenie stacji muzycznej VIVA. Zdjęcia zaczęły się na początku sierpnia, a jeden z odcinków całej serii nagrywany był 28 sierpnia w Puławach. Wtedy na planie pojawiły się trzy radomianki: Klaudia Natorska, Jolanta Cieśla i Ewelina Kotulska.

  - Bawiłam się doskonale - mówi Jola Cieśla. - Podeszłam do programu z przymrużeniem oka, ale jednocześnie czułam się na planie, jak ryba w wodzie. Wciąż marzę o studiach aktorskich. Występ przed kamerą nie był dla mnie w ogóle stresujący.

  Inne uczestniczki programu zwracały uwagę na to, że kamera często "łapała" Jolę. Nie bez powodu. W końcu w naszym konkursie - Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2011 zdobyła tytuł Miss Foto. Jest bardzo fotogeniczna i nie umknęło to uwadze operatora.

  - Może zauważy mnie jakiś reżyser - śmieje się radomianka.

  A ma na to szansę. Program będzie bardzo rozreklamowany. Wkrótce rusza jego kampania promocyjna w spotach telewizyjnych, w Internecie oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej.

  KOGO SZUKA KRÓL?

  Gwiazdą programu i jednocześnie jego prowadzącym jest topowy polski wokalista sceny dance Tomasz Niecik. Występuje w programie w roli "króla", szukającego swojej królowej. W związku z tym do udziału w poszczególnych odcinkach programu zaproszonych zostało zaproszonych wiele dziewczyn, które walczą o serce Tomka i przy okazji próbują swoich sił w mediach.

  JAZDA NA BYKU I ROZMOWA W CZTERY OCZY

  Program w Puławach nagrywany był w Pałacu Czartoryskich. Nim Król wybrał grupę finałową tego odcinka, dziewczęta musiały wziąć udział w poszczególnych zadaniach, w trakcie których miały szansę oczarować Tomka i widzów nie tylko swoją urodą, ale też talentem, wyobraźnią i spontanicznością. Na tej podstawie jedna z dziewczyn ma szansę zostać okrzykniętą królową disco. Na czym polegały zadania?

  - Najpierw była ocena wizualna. Spośród 21 dziewcząt, do kolejnego etapu przeszło 15 - wyjaśnia Jola. - Potem była...jazda na mechanicznym byku (śmiech). Po tym etapie do następnego zakwalifikowało się 7 dziewcząt, które miały rozmowę w cztery oczy z Tomkiem Niecikiem. Do tego etapu dostałyśmy się wszystkie. Ostatecznie do finału weszła jednak z nas Ewelina Kotulska.

  To właśnie ona ma szansę na tytuł królowej disco.

  - To była naprawdę fajna zabawa - mówi Ewelina Kotulska. - Zobaczyła, jak wygląda praca w telewizji od kuchni no i dostałam szansę na występ w niej. Stopień zadań, które musiałyśmy wykonać był zróżnicowany. Ostatni był najtrudniejszy (śmiech). Trzeba było się wykazać dużą odwagą i wyobraźnią. To był masaż dodam tylko, że z użyciem między innymi piórek, kwiatów i czekolady...

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  barbara

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  Pół roku za pół ceny! Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej Echa Dnia

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Świeć się z Energą

  Świeć się z Energą