Powrócił zorganizowany doping. Wyjątkowa oprawa na meczu Radomiaka Radom z ŁKS-em Łódź. Zobacz zdjęcia i wideo

Maciej Kwiatkowski
Kibice Radomiaka Radom zawiesili protest i dopingowali swoich ulubionych zawodników podczas meczu z ŁKS-em. Maciej Kwiatkowski
Po dwóch miesiącach przerwy na trybuny stadionu Radomskiego Centrum Sportu powrócił zorganizowany doping. Zobacz wyjątkową oprawę z meczu Radomiaka Radom z ŁKS-em Łódź.

Wyjątkowa oprawa kibiców, podczas meczu Radomiaka z ŁKS-em

Radomiak nie zawiódł oczekiwań swoich fanów i bez problemów pokonał ŁKS Łódź. Zieloni zdobyli w tym meczu trzy gole, nie tracąc żadnego. Na medal spisali się także fani gospodarzy, którzy na samym początku pojedynku przedstawili efektowną oprawę. Całą trybunę zapełniły zielono - białe flagi. Ponadto kibice odpalili race.

Tak wyglądał mecz Radomiaka z ŁKS Łódź:

Tak wyglądał hymn Radomiaka:

Następnie przez pełne dziewięćdziesiąt minut głośnym dopingiem zagrzewali piłkarzy do boju. W trakcie spotkania odbyła się także zbiórka na oprawę na kolejny domowy mecz. Tym będzie wyjątkowy pojedynek dla fanów, bowiem Radomiak 22 października podejmie Koronę Kielce. Tak zwana Święta Wojna, rozpocznie się o godzinie 12:30.

Po meczu z ŁKS-em, fani otrzymali podziękowania za doping od zawodników. Zabawa trwała jeszcze długo po końcowym gwizdku. Oto jej fragment, wideo.