Pożar na stadionie w Grójcu. Spłonął sprzęt sportowy klubów Mazowsze i Lesznowola

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Sprzęt sportowy Mazowsza i Lesznowoli spłonął doszczętnie Mateusz Adamski / Grojec24.net
W nocy z soboty na niedzielę (3-4 października) spłonął budynek klubowy ze sprzętem sportowym na stadionie przy ul. Laskowej w Grójcu. Spalił się doszczętnie sprzęt sportowy dwóch klubów - czwartoligowego Mazowsza i A klasowego KS Lesznowola.

Do zdarzenia doszło około godziny trzeciej w nocy. Zapaliły się magazyny ze sprzętem sportowym, mieszczące się na stadionie przy ul. Laskowej. W gaszeniu uczestniczyły trzy jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Grójca.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru i ile wyniosą straty, ale sprzęt sportowy w tych pomieszczeniach trzymały dwa klubu - Mazowsze i Lesznowola. Całkowicie zniszczone zostały komplety strojów, piłki, akcesoria do treningu. Spłonął nie tylko sprzęt seniorów, ale także grup młodzieżowych. Strat jeszcze nie szacowano, ale będą nie mniejsze niż kilkanaście tysięcy złotych.

Jak powiedział nam Mateusz Adamski, z portalu Grojec24.net, który współpracuje z Mazowszem, klub ten został praktycznie z niczym i będzie organizował zbiórkę.

Wkrótce więcej zdjęć i informacji.

Czy wzrośnie opłata za ZUS?

Wideo

Dodaj ogłoszenie