Zamknij

Echo Dnia

Prezent dla Czytelników Echa Dnia - kalendarz na 2021 rok Pejzaże Ziemi Radomskiej

W środę 23 grudnia z Echem Dnia prezent dla Czytelników Echa Dnia - kalendarz na 2021 rok Pejzaże Ziemi Radomskiej. 16 stron A4, plansze z imieninami

Piotr Mazur

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

W środę 23 grudnia z Echem Dnia prezent dla Czytelników Echa Dnia - kalendarz na 2021 rok Pejzaże Ziemi Radomskiej. 16 stron A4, plansze z imieninami i świętami.

Stało się już tradycją, że radomska redakcja na koniec roku przygotowuje dla czytelników specjalny prezent w postaci kalendarza z najpiękniejszymi pejzażami ziemi radomskiej. Kalendarz od lat cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników i ma stałe grono odbiorców.

- Czytelnicy dzwonią do redakcji i pytają czy w tym roku również dołączymy kalendarz. Dlatego i w tym roku przygotowaliśmy taki prezent. Korzystając z okazji naszym Czytelnikom, internautom i fanom składamy życzenia wesołych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego nowego 2021 roku - mówi Stanisław Wróbel, Redaktor Naczelny Echa Dnia.

Autorem zdjęć do kalendarza Pejzaże 2021 jest Piotr Mazur. Mieszka i pracuje w Radomiu. Fotografuje już od ponad ćwierć wieku. Swoją przygodę z fotografią rozpoczął we wczesnych latach młodzieńczych, kiedy to zafascynowany jej możliwościami, spędzał długie godziny z analogowym aparatem fotograficznym na obserwowaniu otaczającej go rzeczywistości. Zawodowo zajmuje się fotografią reportażową, użytkową oraz ślubną. Członek Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz Związku Polskich Artystów Fotografików. Wieloletni fotoreporter „Echa Dnia” w Radomiu. Z jego zdjęć i wiedzy korzystali m.in.: Tygodnik „Wprost”, Tygodnik „Przekrój”, „Newsweek Polska” oraz Agencja Fotograficzna „Reporter”.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy