Prezentacja drużyny i porażka Cerrad Enei Czarnych Radom z PSG Stalą Nysa. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Cerrad Enea Czarni - PSG Stal Nysa
Fragment meczu Cerrad Enea Czarni - PSG Stal Nysa Sylwester Szymczak
W Radomiu rozpoczął się siatkarski Turniej Partnerstwa Regionalnego. W piątkowy wieczór Cerrad Enea Czarni Radom przegrali 1:3 z PSG Stalą Nysa.

Cerrad Enea Czarni Radom - PSG Stal Nysa 1:3 (19:25, 28:26, 27:29, 21:25)
Cerrad Enea Czarni: Woicki, Faryna, Borges, Łukasik, Tammemaa, Lemański, Masłowski (libero) oraz Nowak, Gąsior, Rusin, Warda.
PSG Stal: Zhukouski, Ben Tara, Gierżot, Kwasowski, Jankowski, Abramowicz, Dembiec (libero) oraz Szczurek, Buszek.

zanim rozpoczął się mecz, w hali RCS przy ul. Struga 63 odbyła się prezentacja drużyny. Kibice po raz pierwszy zobaczyli Czarnych w nowym składzie, pod wodzą trenera Jacka Nawrockiego.
Samo spotkanie było w wykonaniu gospodarzy bardzo przeciętne. Widać, że ten zespół dopiero się tworzy i trzeba z cierpliwością poczekać na lepszą grę. Czarni dobrze zaczęli, wypracowali sobie kilkupunktową przewagę, ale nie poradzili sobie z zagrywką rywala. Dużo lepiej było w drugim secie i tu gospodarzom udało się wygrać na przewagi. W trzecim secie radomski zespół ponownie miał przewagę, miał też piłkę meczową, ale nie zdołał tego wykorzystać i Stal odrobiła stratę i potrafiła wygrać.

Byłeś na prezentacji siatkarzy Cerrad Enei Czarnych Radom? Znajdź się na zdjęciach
W innym meczu turnieju, LUK Lublin pokonał 3:1 Ślepsk Suwałki.
W sobotę mecze odbędą się w Kozienicach. W pojedynku o trzecie miejsce, Cerrad Czarni zmierzą sie ze Ślepskiem.