Promna nie awansowała do IV ligi. Spadek Królewskich Jedlnia. W niedzielę baraż w klasie A (ZDJĘCIA)

Sylwester Szymczak
Nie udało się LKS Promna wygrać meczów barażowych o awans do czwartej ligi. W sobotnim meczu zespół ten przegrał 1:3 ze Żbikiem Nasielsk. Wynik ten premiował gości, bo w pierwszym meczu w Nasielsku padł remis 2:2.LKS Promna - Żbik Nasielsk 1:3 (1:1)Bramki: Bubiec 1 - Bramowicz 26, 62, Osiński 60Po remisie w Nasielsku można było być optymistą w kwestii awansu LKS Promna. Tym bardziej, że już w 30 sekundzie Maciej Bubiec wykorzystał podanie partnerów i dał drużynie prowadzenie. Długi nic nie wskazywało na to, że Zbik może odrobić straty. W 26 minucie Mateusz Bramowicz zdobył trochę przypadkową bramkę i do przerwy remis premiował zespół spod Białobrzegów. Pd początku drugiej połowy, ulewa kompletnie wpłynęła na poczynania zawodników. Lepiej do trudnych warunków dostosowali się przyjezdni. W 60 minucie śliskiej piłki po strzale nie opanował Marcin Pieniążek i Stańczak dał prowadzenie Żbikowi. Chwilę później było już 1:3. W 71 minucie Piotr Dąbrowski zobaczył drugą żółtą kartkę, a w 78 minucie Stanisław Kulej faulował rywala przed polem karnym. Obaj musili zejśc z boiska i Promna w dziewięciu nie miała już szans. Spadek LKS Promna skutkuje tym, że z ligi okręgowej spadną też Królewscy Jedlnia. W klasie A odbędzie się baraż o utrzymanie. Pierwszy mecz między Plonem Garbatka i GPSZ Głuchów już w niedzielę. ZOBACZ ZDJĘCIA NA KOLEJNYCH SLAJDACH ====>>>Sylwester Szymczak