Zamknij

Echo Dnia

Przedszkolaczki z Rozwad w gminie Gielniów zorganizowały i pokazały, jak należy przywitać jesień

"Powitanie Jesieni" - taka imprezę przygotowały przedszkolaki z grupy Maluszków i Starszaków w Rozwadach. Dzieci te chodzą do oddziału

Facebook / PSP Rozwady

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/17] Następne

"Powitanie Jesieni" - taka imprezę przygotowały przedszkolaki z grupy Maluszków i Starszaków w Rozwadach. Dzieci te chodzą do oddziału przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Rozwadach w gminie Gielniów. Zanim jednak maluchy powitały jesień panie z przedszkola zabrały je na krótką wycieczkę.

Tam przedszkolaki zobaczyły, jak zmieniła się przyroda w ostatnich tygodniach. Dzieci mogły też zebrać jesienne liście, kasztany, które potem posłużyły im na tworzenie prac plastycznych. Krótka przechadzka po okolicy bardzo spodobała się dzieciom.

A w samym przedszkolu, po powrocie, były tańce, piosenki, zabawy, przeliczanie jesiennych darów, rzuty kasztanami, układanie rytmów, a także tworzenie prac plastycznych. Każdy mógł ujawnić swój talent. Na koniec prace zostały zaprezentowane, by także rodzice przedszkolaczków zobaczyli, jak ich pociechy powitały jesień.

<<< PRZESUŃ W PRAWO, ABY OGLĄDAĆ ZDJĘCIA >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy